Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Борислав брав участь у другому конкурсному відборі мікропроектів за програмою транскордонного співробітництва та став одним з переможців

Як повідомили у прес-службі Бориславської міської ради, у місті нафтовиків реалізуватимуть проект «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України», який став переможцем програми ТКС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».
Борислав брав участь у другому конкурсному відборі мікропроектів за програмою транскордонного співробітництва та став одним з переможців
Борислав брав участь у другому конкурсному відборі мікропроектів за програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» та став одним із 74 переможців.

До участі на цьому етапі було надіслано 250 робіт на тему спадщини. Місто у співпраці із партнерами з гміни Санок подало на розгляд конкурсної комісії проект «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України».

«Відповідно до проекту, передбачено видання двомовного альбому про історію нафтової промисловості в Бориславі та гміні Санок, а також публікація карт обох громад з позначеними історичними об’єктами нафтової промисловості, – розповідає начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель. – Буде проведено різноманітні спільні дослідження, семінари, тренінги, конференції, створено спільний сайт проекту з електронним каталогом історичних об’єктів нафтогазової промисловості. Також з допомогою проекту увіковічнять пам’ять про перших дослідників переробки нафти та винахідників гасу – Йогана Зега та Ігнація Лукасевича. Цим двом важливим постатям в історії нафтовидобутку буде встановлено скульптури: Зегу – в центрі Борислава біля аптеки, де він працював, а Лукасевичу – у початковій школі в селі Страхоцин».

Для реалізації проекту передбачено 66 659 євро, із яких 90% витрат бере на себе ЄС, а 10% – самі учасники з місцевих бюджетів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: