Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

БРОНИЧАНИ! ШУКАЙМО КОМПРОМІСУ, БО ЗА НАС ЙОГО НІХТО НЕ ЗНАЙДЕ. ПЛЮС ВІДЕО.

БРОНИЧАНИ! ШУКАЙМО КОМПРОМІСУ, БО ЗА НАС ЙОГО НІХТО НЕ ЗНАЙДЕ. ПЛЮС ВІДЕО.
Ні влада каденції Миколи Гука, ні Олексія Радзівського не мали на меті шукати шляхи порозуміння з мешканцями села Брониця, які терпляче знімал з вух "локшину" з запевненням, що їх найближчим часом чекає рекультивації та припинення скидування відходів на сміттєзвалище, що заходиться неподалік їхнього села.
Тому ніхто не сумнівається правдивості думки про те, що сміттєзвалище у Брониці вичерпало свій ресурс ще у 2008 році і навести лад з цією купою відходів броничанам буде край важко. Отож треба шукати союзників і спільно вирішувати ще поки контрольовану ситуацію, яка може перерости в екологічне лихо. Таким союзником може стати лише Дрогобич, тому треба домовлятися. Знову відкладати взаємні образи, які можуть стати нікчемними на тлі того, що влада зараз знаходитиметься в руках регіоналів та проросійських сил. І нам ніхто, крім нас самих, не допоможе.

А що роблять наші колеги-броничани … В той час, коли громада Дрогобича переймає ініціативу у вирішенні проблеми сміттєвої кризи, яка склалася у місті через заблоковане від лютого 2018 року міське сміттєзвалище поблизу села Брониця, так звані активісти-блокувальники, знову вдаються до чергових провокацій.
Тиждень тому ініціативна група дрогобичан завітала на сміттєзвалище. Мета візиту полягала у з’ясуванні стану в якому зараз перебуває сам полігон та під’їзна дорога. Однак, в черговий раз, з боку «мирних» протестувальників, як себе називають брониччани, відбулася провокація. Окрім словесних образ та погроз на адресу громади міста та його керівництва, відбулася сутичка із застосуванням, тими ж брониччанами — «мирними пікетувальниками», дерев’яних обрізків.
Крім того брониччани підтвердили факт, що ситуація є політичною і це чітко видно на відео, коли одна з пікетувальниць заявляє, щ вони продовжують боротьбу з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.
Також під час зустрічі демонстративно, із застосуванням спецтехніки, брониччани поновили насип, перекривши дорогу на полігон.
Про ці факти стало відомо під час нещодавнього судового засідання, у справі, де Дрогобицька міська рада позивається до блокувальників з метою відшкодування завданих ними збитків громаді міста Дрогобича. Загальна сума збитків за підрахунками Дрогобицької міської ради становить півтора мільйона гривень.

Відео надано представниками ініціативної групи дрогобичан.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: