Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!

ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!
Усі комунальні монополії перетворилися сьогодні на своєрідну помпу, що викачує із населення гроші, які йдуть куди завгодно, але не на розбудову чи модернізацію інфраструктури. Тарифи підвищили у рази, а якість обслуговування – ані на йоту.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вчора під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.
ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!


ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!
Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. Тому Уряд 3 квітня 2019 року прийняв Постанову №293, якою зобов’язав Нафтогаз продавати газ населенню дешевше.
ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!
Відомий злодійськими аферами Дмитро ФІРТАШ, займаючись незрозумілим ажіотажем, заявив, що "Нафтогаз" повністю контрполює "Укртрансгаз", НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що облгази і газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформують споживачів про свої негативні рішення.

Відповідно до документу, державна компанія НАК «Нафтогаз України», зобов’язана з травня знизити ціни на газ для населення. Якщо промисловість купує блакитне паливо дешевше, населення не може платити більше.
На переконання юристів Міністерства енергетики та вугільної промисловості, для того, щоб продавати газ населенню дешевше, так зване ПСО (покладання спеціальних обов’язків) відміняти не обов’язково. Адже стаття 11 Закону України «Про ринок природного газу» не обмежує повноважень Уряду щодо кількості актів, які мають бути прийняті стосовно покладення спеціальних обов’язків на суб'єктів ринку.
ДО "ГРОСІ" ТАКИ ДІЙШОВ РОЗУМ З ЗАДНЬОГО МІСЦЯ ДО МОЗГОВОГО ЦЕНТРУ!!!
«До 24 квітня «Нафтогаз» має повідомити всім українцям, що ціна газу з 1 травня буде нижчою за 8,55 гривень/куб. м. Мені набридло, як і мільйонам українців, коли приватні інтереси менеджменту компанії ставляться вище за національні інтереси всіх українців. Рішення Уряду мають виконуватися. Якщо цього не станеться, я ініціюю відставку глави правління «Нафтогазу» і прохатиму Уряд підтримати мою пропозицію» - Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.
PSТішуся, що до нашого п. Гройсмана і до його "свити" дійшло нарешті звернення від зубожілого від "премудрих" реформ Кабміну, щодо витрат на урядові субсидії, які так само зростають і вимірюються десятками мільярдів гривень. Минулого року вони склали 71 млрд грн, а цього року у бюджеті на субсидії виділено 55 млн грн.

Зростає також і кількість тих, хто намагається зекономити на опаленні або ж не сплачує рахунки. За словами віце-прем'єра Геннадія Зубка, у 2017 році рівень розрахунків за комунальні послуги складав 93%. У 2018 році він знизився до 90%.

Нам розповідають, що грошей на модернізацію мереж – теплових, водопостачальних – немає, а тим часом за завищеними тарифами стягнули з населення зайвих 40-50 млрд! Населення України, по суті, обклали додатковим податком, коли була прийнята незаконна постанова Кабміну про підвищення ціни на газ (№315, від 27 квітня 2016р.)


Сума заборгованості населення України за житлово-комунальні послуги станом на березень 2019 року становила 62,5 млрд грн. і до кінця опалювального сезону сягне 70 мільярдів. Це астрономічна сума, погасити яку українці ніколи не зможуть – навіть під страхом втратити житло через них.
З нетерпінням чекаємо на ПАКРАЩЕННЯ!!!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: