Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Центральна виборча комісія орацювала вже 57 % протоколів у Львівській області. Дані з 121 виборчого округу.

На Львівщині опрацювали більше половини голосів виборців. За даними результатів опрацювання, найактивніше мешканці області проголосували за чинного президента Петро Порошенка. За нього проголосували 37,6% виборців.

Друге та третє місце у регіоні на різних округах розділяють кандидати Анатолій Гриценко та Юлія Тимошенко.
Центральна виборча комісія орацювала вже 57 % протоколів у Львівській області. Дані з 121 виборчого округу.
За шоумена та актора Володимира Зеленського, який за попередніми підрахунками та результатами екзит-полів набрав найбільше голосів по Україні загалом, у Львівській області наразі проголосували 11,7% виборців.


Додамо, що у Львові проголосували понад 70% виборців. Найбільшу явку зафіксували у Сихівському районі.

Якщо не враховувати, того, що на деяких дільницях у Луцьку якраз перед відкриттям урн для голосування раптово зникло світло, то на Західній Україні голосування пройшло без суттєвих порушень.

Так, у Луцьку на дільниці №710131 (вул. Олеся Гончара) на півгодини зникло світло. Причини вимкнення, як і на декількох інших дільницях - за повідомленням однієї з ліній «Волиньобленерго», вібулася аварія у мережі, - інформує ІА Волинські новини.

Як повідомив спостерігач 131-ї дільниці (школа-ліцей №27) Віктор Смолярчук, електропостачання відновили близько 22:25, відключення тривало понад 30 хвилин. З його слів, трапилось це якраз перед відкриттям урн для голосування.

Кандидата у президенти України Володимира Зеленського, який, за даними екзит-полів, наразі набирає найбільше голосів виборців, найактивніше підтримують на Півдні та Сході країни. Про це свідчать результати Національного екзит-полу. Так, за даними 31 березня на 18:00, за нього віддали свої голоси 42% виборців на Півдні та 30,7% на Сході. Петра Порошенка, який, за даними екзит-полів, посідає другу сходинку, найактивніше підтримують на Заході - 26%, у Центрі - 19,5%. Юлію Тимошенко, яка наразі посідає третє місце, найбільше підтримують на Заході - 17,8% - та в Центрі - 17,5%.

Що стосується Територіального виборчого округу №121 (Львівська область), то результати голосування такі: 30,22 % набирає чинний Президент України Петро Порошенко (26 143 голоси), друге місце посідає Анатолій Гриценко - 23,71 % (20 517 голосів), У Юлії Тимошенко нараховано 16,79 % (14 529 голосів). За Володимира Зеленського віддали свій голос 11,20 % виборців (9 693 особи), Ігор Смешко отримав 4,69 % (4064 голосів виборців), за Олега Ляшка проголосувало 2,94 відсотка виборців (2 547 голосів), 1854 виборців — 4,5% за віддали свій голос за Руслана Кошулинського.
Центральна виборча комісія орацювала вже 57 % протоколів у Львівській області. Дані з 121 виборчого округу.
Вищевказаний результат щодо 121 виборчого округу сьогодні, 1 квітня, оприлюднив на понеділковій оперативній нараді Дрогобицької міської ради начальник відділу ведення реєстру виборців Богдан Николаїшин. За його словами, згідно з опрацьованими протоколами по Територіальному виборчому округу №121 (опрацьовано 81,81 відсотка протоколів), у голосуванні взяло участь 86 506 виборців.
Як зазначив Богдан Николаїшин ,y Дрогобичі та Стебнику працювало 35 виборчих дільниць, де загальна кількість зареєстрованих виборців становила 66836 осіб. Cуттєвих порушень на виборчих дільницях Дрогобича та Стебника у день виборів зафіксовано не було.

Нагадаємо, учора оприлюднили перші результати національного екзит-полу, за яким Петро Порошенко отримав найбільше серед усіх кандидатів на заході України (26%). Загалом по Україні у виборчих перегонах лідирує з результатом у 30,6% Володимир Зеленський, Петро Порошенко має 17,8% голосів виборців, на третьому місці – Юлія Тимошенко з 14,2% голосів. На 4-му і 5-му місцях відповідно Юрій Бойко (9,7%) та Анатолій Гриценко (7,1%).
Як повідомляв УНІАН, результати проекту «Національний екзит-пол 2019», проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова свідчать про те, що станом на 18:00 за кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського проголосували 30,4%, за чинного главу держави Петра Порошенка - 17,8%, за лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко – 14,2% виборців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: