Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

6,8 млн гривень було виділено на функціонування закладів культури міста Стебника з міського бюджету Дрогобича.


Сьогодні фінансування діяльності закладів культури та мистецтв відбувається виключно з місцевого бюджету. Так, у Дрогобичі та Стебнику на функціонування галузі культури кошти виділяють з місцевого бюджету міста Дрогобича.
Про це повідомив начальник відділу культури та мистецтв ДМР Олег Яводчак.

6,8 млн гривень було виділено на функціонування закладів культури міста Стебника з міського бюджету Дрогобича.
Сьогодні у підпорядкуванні відділу культури та мистецтв ДМР перебуває 12 закладів, з яких 3 знаходяться у місті Стебнику.
Так, за минулий рік з міського бюджету Дрогобича тільки на функціонування закладів культури міста Стебника з міського бюджету Дрогобича було виділено 6,8 млн гривень/
Крім того, посадовець роз’яснив, що з бюджету Дрогобича було профінансовано й утримання самих будівель закладів культури міста Стебника на загальну суму 870 тис. 460 грн, незважаючи на те, що самі будівлі перебувають у власності Стебницької міської ради.
Також у відділі культури та мистецтв ДМР вважають, що у Стебнику має бути єдина сучасна бібліотека з мультимедійними технологіями. Однак, щоб реалізувати цей проект, необхідно кошти. Тому для подальшого розвитку галузі культури у місті Стебнику можливості та спільне бачення потрібно шукати в умовах співпраці Стебницької та Дрогобицької міських рад.
Крім того, Олег Яводчак повідомив, що у 2019 році у закладах культури та мистецтв Стебника планують реалізувати 3 проекти місцевого розвитку на загальну суму 880 тисяч гривень, з яких 266 тисяч гривень — кошти міського бюджету Дрогобича. Зокрема планується провести капітальний ремонт системи опалення у Стебницькій дитячій школі, а також ремонт шатрового даху та придбання обладнання для Стебницького будинку культури.
Також у міській раді днями зареєстровано депутатське звернення депутата Львівської міської ради Юрія Нестора з проханням виділити з бюджету Дрогобича 50 тисяч гривень на капітальний ремонт системи опалення спортивного залу Стебницького народного дому.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: