Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Відсьогодні учні шкіл Дрогобича мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті у позашкільний час.

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення про зміну часу пільгового проїзду школярів у громадському транспорті міста.
Відповідне рішення було ухвалено у вівторок, 19 березня.
«До нас неодноразово звертались батьки, діти яких у позашкільний час відвідують різноманітні секції та гуртки і повертаючись додому у вже вечірній час не
Відсьогодні учні шкіл Дрогобича мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті у позашкільний час.
могли скористатись правом безкоштовного проїзду. Тому зараз ми змінюємо час пільгового проїзду школярів, аби вони мали змогу безперешкодно навчатись та розвиватись», — прокоментував прийняття рішення міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Відтак, тепер пільговий час проїзду школярів у громадському транспорті Дрогобича триватиме з 7:30 до 20:30 впродовж начального року.
Начальний рік, як зазначив під час доповіді начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський, включає термін з 1 вересня по 30 червня з понеділка по суботу. У неділю учні зобов`язані сплачувати за проїзд на загальних підставах.
Однак скористатись таким правом учні матимуть змогу лише при наявності учнівського квитка.
Тому на відділ освіти ДМР та керівників закладів загальної середньої освіти покладено завдання забезпечити виготовлення учнівських квитків для учнів 1-11 класів.
Рішення вступає в дію з 21 березня 2019 року.
Нагадаємо, до цього часу пільговий час проїзду школярів у громадському транспорті Дрогобича тривав з 8:00 до 9:30 та з 13:00 до 16:30.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: