Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На честь світоча національно-культурного відродження України Івана Франка у місті Котермака названо два сквери

На честь світоча національно-культурного відродження України Івана Франка у місті Котермака названо два сквери
Про присвоєння назви «Сквер Івана Франка» було прийняте відповідне рішення ІІ пленарного засідання XLVІ сесії Дрогобицької міської ради. Про це повідомляє прес-служба ДМР.

У повідомленні йдеться про те, що два сквери між вулицями Лесі Українки та Тараса Шевченка поблизу філологічного та історичного факультетів ДДПУ імені Івана Франка отримали назву — «Сквер Івана Франка».


Про довгу історію з обранням назв та консультуванням з громадою міста розповів під час сесійного засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
«Ймовірними назвами скверу виступали назви на зразок студентський та інші. Однак, враховуючи те, що Дрогобич — місто Івана Франка, саме на Дрогобиччині та у Дрогобичі формувалась величний дух Каменяра, тому ми повинні популяризувати його на усіх рівнях, а на рівні Дрогобича — це наш обов`язок», — прокоментував міський очільник Тарас Кучма.
Відтак сесія ДМР у понеділок, 11 березня, прийняла рішення назвати сквери на честь світоча національно-культурного відродження України — Івана Франка.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: