Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Головний освітянин вважає доцільним приймати рішення про заборону відвідування нещеплених дітей дошкільних навчальних та загальноосвітніх закладів міст Дрогобича та Стебника

Двотижнева перерва позаду - процес навчання у школах відновлено. Хоча у одній з дрогобицьких шкіл (ЗОШ№16) хворих дітей на кір становить більше 20-и осіб.
Головний освітянин вважає доцільним приймати рішення про заборону відвідування нещеплених дітей дошкільних навчальних та загальноосвітніх закладів міст Дрогобича та Стебника
Як повідомив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко на щотижневій нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР комунальних підприємств та держустанов міста сьогодні, 18 лютого, показник захворюваності за час призупинення навчально-виховного процесу знизився від 18,8% до 9,25%.

Однак, посадовець наголосив, що серед учнів знову збільшилась кількість хворих на кір. Особливо критична ситуація, за словами Петра Сушка, склалась у ЗОШ №16, де кількість хворих школярів становить 19 осіб, а це більше 60% хворих школярів від загальної кількості учнів у всіх школах міста.
За словами головного медика Дрогобича Володимира Чуби, така ситуація, цілком ймовірно, склалася через низький рівень вакцинації проти кору серед учнів цієї школи, у зв`язку із супротивом батьків.


Також посадовець додав, що у Львівській області розпочинають масштабну роботу із вакцинування дітей проти кору. З цього приводу сьогодні у Львові перебуває заступник міністра охорони здоров`я України. Відтак Володимир Чубу закликав керівництво міста та начальника відділу освіти Петра Сушка провести низку інформаційних заходів серед батьків.

У випадку загострення ситуації із захворюванням дітей на кір начальник відділу охорони здоров’я ДМР наголосив, що необхідно буде приймати рішення про заборону відвідування нещеплених дітей дошкільних навчальних та загальноосвітніх закладів міст Дрогобича та Стебника.
Крім того, вкотре на нараді було озвучено, що медпрепарати, якими зараз вакцинують дітей, є бельгійського виробництва і ризик небажаних реакцій є мінімальним, тому нема причини для спротиву з боку батьків.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: