Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

16-річна Марта з Ясениці-Сільної, яка пролежала в комі, потроху одужує

На стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні знаходяться близько 150 пацієнтів з захворюванням на кір. Відомо, серед них половина - діти (десять ‒ у віці до року, які ще не встигли отримати щеплення). Також відомо, що в реанімації перебувала 16-річна дівчина з Дрогобиччини (Марта з села Ясениця-Сільна).
16-річна Марта з Ясениці-Сільної, яка пролежала в комі, потроху одужує
З'ясувалося що до Дрогобицької міської лікарні хвору привезли у вкрай важкому стані, з судомами. Там дівчина пробула всього декілька годин, доки їй не усунули судоми і скерували її у Львівську обласну лікарню, де дівчині діагностували коровий енцефаліт. Дівчина впала у церебральну кому. Сьогодні вона вийшла з неї. Уже розмовляє, їсть, всіх впізнає. Біля неї – її тато. Він працює медбратом у селі.
У Дрогобицькій лікарні заперечили інформацію про відсутність у дівчини щеплень від кору, яку ЗМІ зі слів обласних медиків подавали раніше. Повідомили, що її прививали у рік та шість років. Додали, що на важкі хвороби до цього дівчина не хворіла.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: