Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобицькому районі коефіцієнт смертності онкохворих є одним з найвищих на Львівщині.

В 2017 році в Україні, за даними Міністерства охорони здоров'я, на рак хворіли 135,5 тисячі осіб. В цілому рівень смертності від онкозахворювань в Україні склав 315 осіб на 100 тисяч чоловік. Серед країн ЄС гіршу статистику мають тільки Словаччина (324), Хорватія (336) і Угорщина (348).
У Дрогобицькому районі коефіцієнт смертності онкохворих є одним з найвищих на Львівщині.
Що стосується України, то найбільше хворих на рак зареєстровано в Дніпропетровській області (9,2% випадків), Києві (8%), Харківській (7,4%), Львівській (6,4%) і Одеській (5,2%) областях.

Станом на сьогоднішній день, смертність через злоякісні новоутворення є найвищою у Бродівському, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Самбірському районах, а також у Дрогобичі та Червонограді.

Про це вчора, 21 січня, під час апаратної наради повідомив ЗМІ т.в.о. заступника директора департаменту охорони Львівської ОДА здоров’я Андрій Васько.

За його словами, демографічні показники народжуваності та смертності у Львівській області мають негативний приріст, хоча така тенденція відстежується фактично у всіх областях України.

«За рівнем смертності населення Львівська область протягом останніх 5 років не опускалася нижче 6 місця, перебуваючи між третім і шостим. За 2016-2017 рік показник фактично не збільшився», – зазначив Андрій Васько.


Також він наголосив, що у Дрогобицькому районі коефіцієнт смертності є одним з найвищих у області. При цьому у Яворівському районі, Новому Розділі та Трускавці цей показник значно нижчий від середньообласного.

Окрім цього, т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я розповів про ситуацію із материнською смертністю. Так, у 2015 році, за його словами, мали один такий випадок, у 2016 році – три, у 2017 році – два.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: