Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новостворене підприємство ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” задіяне у сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.

Діяльністю в сфері експлуатації вод трускавецьких родовищ віднедавна займатися новостворене ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”. Ось такі зміни, як сповіщає інформаційний портал Трускавець онлайн, нещодавно відбулись у ПрАТ “Трускавецькурорт”.
Новостворене підприємство ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” задіяне у сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.
16 січня в дирекції ПрАТ “Трускавецькурорт” відбулась прес-конференція генерального директора товариства Андріана Драновського та директора новоствореного ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” Андрія Тарнавського.


Головна мета прес-конференції – розповісти про створення нового підприємства – “ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”. Засновником його є ПрАТ “Трускавецькурорт”. Фактично відбулась чергова перереєстрація , тож відтепер функції ГГРЕС перебрало на себе новостворене підприємство. Директором його став багаторічний керівник ГГРЕСу Андрій Тарнавський. В штаті підприємтства 80 осіб. Кістяк становлять люди, які також багато років працювали в сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.

За словами Андрія Тарнавського новостворене підприємство фактично матиме ті ж самі повноваження і виконуватиме ті ж самі роботи з експлуатації джерел, що досі виконувала гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція. Матеріально-технічна база вже передана підприємству на баланс, також ним вже отримано всі необхідні дозвільні документи та ліцензію на видобуток води.

За словами генерального директора “Трускавецькурорту” Андріана Драновського, – відтепер підприємство активно працює над підписанням договорів з споживачами води , – санаторно-курортними закладами. Наразі йде мова про 35 контрагентів, з якими товариство працювало на договірних умовах і раніше. 20 договорів вже підписано. Відпуск мінеральних вод буде здійснюватись виключно по факту підписаних договорів. Однак 35 закладів – це навіть не половина. Більшість санаторіїв, готелів та пансіонатів продовжують ігнорувати договірні відносини і платити ПрАТу не хочуть.

Саме це, – за твердженням керівництва “Трускавецькурорту” є головною причиною того, що рано чи пізно вхід до бювету мінеральних вод стане платним.

“Якщо б усі заклади платили нам за спожиту воду – це питання не стояло б перед нами. Але так як сьогодні багато санаторно-курортних закладів чи готелів відмовляються підписувати договір і сплачувати за Нафтусю, тому ми будемо змушені ввести плату в бюветі. До нас приїжджає багато людей з-за кордону, які хочуть бачити бювет сучаснішими і хочуть отримувати якісніші послуги. Щоб втілювати такі зміни ми змушені робити такі кроки. Іншого виходу просто немає.” – зазначив Андріан Драновський.

Натомість керівництво “Трускавецькурорту” планує вести активну роботу в напрямку оприлюднення інформації про “недругів” Нафтусі, – мова йде про заклади, які відмовляються платити за воду і більше того навіть шкодять іміджу курорту, співпрацюючи з конкурентами.

Як стверджують представники підприємства, зміни, які відбулись, сприятимуть розвитку гідромінеральної бази курорту, ефективно забезпечуватимуть безперебійний процес видобутку та реалізації мінеральних вод та дозволять здійснити оптимізацію витрат. В планах товариства – направляти чистий прибуток від реалізації мінеральних вод на оновлення основних засобів та розвиток родовища унікальних мінеральних вод, а також на реконструкцію мереж, обладнання та інфраструктури.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: