Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новостворене підприємство ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” задіяне у сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.

Діяльністю в сфері експлуатації вод трускавецьких родовищ віднедавна займатися новостворене ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”. Ось такі зміни, як сповіщає інформаційний портал Трускавець онлайн, нещодавно відбулись у ПрАТ “Трускавецькурорт”.
Новостворене підприємство ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” задіяне у сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.
16 січня в дирекції ПрАТ “Трускавецькурорт” відбулась прес-конференція генерального директора товариства Андріана Драновського та директора новоствореного ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” Андрія Тарнавського.


Головна мета прес-конференції – розповісти про створення нового підприємства – “ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”. Засновником його є ПрАТ “Трускавецькурорт”. Фактично відбулась чергова перереєстрація , тож відтепер функції ГГРЕС перебрало на себе новостворене підприємство. Директором його став багаторічний керівник ГГРЕСу Андрій Тарнавський. В штаті підприємтства 80 осіб. Кістяк становлять люди, які також багато років працювали в сфері видобутку та реалізації вод трускавецьких мінеральних родовищ.

За словами Андрія Тарнавського новостворене підприємство фактично матиме ті ж самі повноваження і виконуватиме ті ж самі роботи з експлуатації джерел, що досі виконувала гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція. Матеріально-технічна база вже передана підприємству на баланс, також ним вже отримано всі необхідні дозвільні документи та ліцензію на видобуток води.

За словами генерального директора “Трускавецькурорту” Андріана Драновського, – відтепер підприємство активно працює над підписанням договорів з споживачами води , – санаторно-курортними закладами. Наразі йде мова про 35 контрагентів, з якими товариство працювало на договірних умовах і раніше. 20 договорів вже підписано. Відпуск мінеральних вод буде здійснюватись виключно по факту підписаних договорів. Однак 35 закладів – це навіть не половина. Більшість санаторіїв, готелів та пансіонатів продовжують ігнорувати договірні відносини і платити ПрАТу не хочуть.

Саме це, – за твердженням керівництва “Трускавецькурорту” є головною причиною того, що рано чи пізно вхід до бювету мінеральних вод стане платним.

“Якщо б усі заклади платили нам за спожиту воду – це питання не стояло б перед нами. Але так як сьогодні багато санаторно-курортних закладів чи готелів відмовляються підписувати договір і сплачувати за Нафтусю, тому ми будемо змушені ввести плату в бюветі. До нас приїжджає багато людей з-за кордону, які хочуть бачити бювет сучаснішими і хочуть отримувати якісніші послуги. Щоб втілювати такі зміни ми змушені робити такі кроки. Іншого виходу просто немає.” – зазначив Андріан Драновський.

Натомість керівництво “Трускавецькурорту” планує вести активну роботу в напрямку оприлюднення інформації про “недругів” Нафтусі, – мова йде про заклади, які відмовляються платити за воду і більше того навіть шкодять іміджу курорту, співпрацюючи з конкурентами.

Як стверджують представники підприємства, зміни, які відбулись, сприятимуть розвитку гідромінеральної бази курорту, ефективно забезпечуватимуть безперебійний процес видобутку та реалізації мінеральних вод та дозволять здійснити оптимізацію витрат. В планах товариства – направляти чистий прибуток від реалізації мінеральних вод на оновлення основних засобів та розвиток родовища унікальних мінеральних вод, а також на реконструкцію мереж, обладнання та інфраструктури.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

eleckrov 26 березня 2021, 02:18
Обладает шероховатой поверхностью не подвержен гниению и появлению плесени. Выпускается в виде модульных волнистых листов на сайте Елец кровля .. Одним из главных преимуществ кровли из Ондулина является довольно демократичная цена за  квадратный метр. А срок эксплуатации такой крыши достигает 50 лет.
  • Подобається
  • 0
fimisot 2 квітня 2021, 12:28
После высказывания В. И. Ленина о том, что «Важнейшим из всех искусств для нас является кино», партийное руководство на местах приняло директиву к исполнению для продвижения киноиндустрии. смотреть кино советское онлайн В каждой республике в 1923 году постановлением партии было поручено создание своей национальной киностудии (киностудии появились в Ашхабаде, в Фрунзе, Ташкенте и т. д.)
  • Подобається
  • 0
eleckrov 26 квітня 2021, 01:07
Один из самых популярных видов кровельных материалов. Обладает небольшим весом и легко монтируется. на сайте Елец кровля .Отлично подходит для домов с прямыми скатами, расположенными  в местах с любой растительностью.  Для климата с большой снеговой нагрузкой рекомендуется установить трубчатые снегозадержатели. Листы металлочерепицы можно изготовить  под размер, длиной от 0,47 до 6 метров.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: