Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Міські поліклініка та лікарня Дрогобича та Стебника уклали договір з НСОЗ

Як повідомив під час наради начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, комерційне неприбуткове підприємство «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», як заклади первинної медичної допомоги, 16 січня уклали договір з Національною службою охорони здоров`я.
Міські поліклініка та лікарня Дрогобича та Стебника уклали договір з НСОЗ
Тож відтерер, як резюмував посадовець, відповідно до медичної реформи, заклади первинної медичної допомоги міст Дрогобича та Стебника, отримуватимуть фінансування з Національної служби охорони здоров`я за кожного пацієнта, який підписав договір з їх сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.


У 2019 році, за словами Володимира Чуби, стара модель фінансування через медичну субвенцію з державного бюджету на фінансування первинної ланки взагалі не передбачена. Тому медичні заклади, які не встигнуть підписати договори, повинні самостійно шукати інші джерела фінансування.
Для підписання договору з Національною службою охорони здоров`я КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня» зобов`язані були виконали низку вимог, зокрема: стати комунальними некомерційними підприємством, бути підключеними до електронної системи охорони здоров’я, оснащені відповідно до вимог табеля оснащення, мати ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики.
Також начальник відділу охорони здоров`я ДМР зазначив, що на разі із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами міст Дрогобича та Стебника угоду про надання медичних послуг підписали близько 70 тисяч осіб.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: