Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Бюджет Меденицької селищної ОТГ на 2019 рік, затверджений на сесії Меденицької об’єднаної територіальної громади, складає 42 млн. грн.

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобицького району Михайло Задорожний під час першої у Дрогобицькому районі Меденицької об’єднаної територіальної громади, вибори до якої відбулися 23 грудня минулого року, зауважив, що розпочато роботу над мікропроектами, які буде подано на розгляд Львівської обласної ради. У бюджеті закладено кошти на їх співфінансування. Прямо на сесії депутати, голова ОТГ, старости вже погодили, які проекти і від яких сіл будуть готувати. Тож ніхто, за словами депутата Львівської облради, не буде обділений, перепаде певна сума коштів кожній громаді.
Бюджет Меденицької селищної ОТГ на 2019 рік, затверджений на сесії Меденицької об’єднаної територіальної громади, складає 42 млн. грн.
На цій же сесії, у роботі якої брав участь п. Михайло, було прийнято бюджет на 2019 рік. Доходи і видатки заплановано в сумі 42 млн грн. З них – 17 млн грн складуть власні доходи.

- Думаю власних доходів буде більше. Бо ж не слід забувати, що до об’єднання бюджети селищної і двох сільських рад, що увійшли до складу Меденицької ОТГ, складали в сумі 4.5 млн грн. - Резюмував обласний депутат від Дрогобиччини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: