Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

30-річна Юлія Гончаренко очолила КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

30-річна Юлія Гончаренко очолила КНП «Дрогобицька міська поліклініка».
У вівторок, 20 листопада, у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» відбулося представлення нового керівника.
Участь у зустрічі з медичним колективом взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, які й представили новопризначеного головного лікаря.
Відповідно до рішення конкурсної комісії, керівником КНП «Дрогобицька міська поліклініка» стала 30-річна лікар-кардіолог Юлія Гончаренко.
До призначення Юлія Гончаренко обіймала посаду заступника головного лікаря з лікувальної роботи КПН «Дрогобицька міська поліклініка».
Новопризначена головний лікар міської поліклініки Дрогобича є випускницею Івано-Франківського національного медичного університету. Загальний медичний стаж лікаря становить 10 років.

Вітаючи нового головного лікаря КНП «Дрогобицька міська поліклініка», міський голова Тарас Кучма наголосив, що посадовець очолила медзаклад в переломний період часу, тому їй доведеться оперативно реагувати на всі виклики та зміни.
Також Тарас Кучма поспілкувався з лікарями щодо того, як працюватиме медицина Дрогобича у 2019 році. Відтак міський очільник наголосив, що тепер лікарі працюватимуть за контрактом, а заробітна плата медичної сестри безпосередньо залежатиме від кількості пацієнтів, яким надано послугу лікарем. Окрім цього, Тарас Кучма підкреслив, що в наступному році керівництво міста докладатиме не менших зусиль, щоб вдосконалювати та розвивати сферу охорони здоров’я у Дрогобичі та Стебнику, зокрема забезпечувати належні умови для перебування пацієнтів у медзакладах та роботи медичного персоналу.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: