Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Статистика захворювання на кір у Дрогобичі знову зростає.

У Дрогобичі знову зросла кількість захворювань на кір серед дітей, проте спостерігаються поодинокі випадки госпіталізації осіб зі симптомами грипу чи ГРВІ.
Статистика захворювання на кір у Дрогобичі знову зростає.
Про це у понеділок, 29 жовтня, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, КП та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба. Як зазначив посадовець, станом на сьогодні у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» госпіталізовано 18 хворих на кір, серед яких лише 2 дрогобичани. Решту хворих, за словами посадовця, жителі прилеглих територій — Борислава, Трускавця та Дрогобицького району.
Нагадаємо, станом на 22 жовтня показник захворюваності на кір серед дітей спав і у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» перебувало 9 хворих на кір дітей.

До слова, Володимир Чуба додав, що ситуація із захворюваністю на кір яскраво демонструє, що у Дрогобицький закладах охорони здоров`я лікується чималий відсоток пацієнтів з прилеглих територій, за яких прилеглі території повинні повертати міжбюджетні трансферти до бюджету Дрогобича.
Також Володимир Чуба наголосив, що випадки госпіталізації із симптомами захворювання на грип чи ГРВІ є поодинокими. Всі захворювання цього характеру підлягають амбулаторному лікуванню.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: