Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Заступника декана біолого-природничого факультету ДДПУ ім. І. Франка було нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом».

Заступника декана біолого-природничого факультету ДДПУ ім. І. Франка було нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом».

У четвер, 25 жовтня, відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-річчя біолого-природничого факультету та 10-ліття українсько-бельгійського центру екології та здоров’я людини.
На урочистості завітали партнери факультету з РП Польщі, науковці з ВНЗ України, керівництво університету, представники професорсько-викладацького складу університету та факультету, представники місцевих рад Дрогобича, Борислава, Трускавця.
Від імені міського голови Дрогобича Тараса Кучми та громади міста, учасників урочистостей привітав заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар. Вітаючи колектив та студентство зі святом, посадовець нагородив грамотами та подяками міського голови Дрогобича представників колективу біолого-природничого факультету. Також Василь Качмар, відповідно до розпорядження міського голови Дрогобича, нагородив відзнакою «За заслуги перед містом» заступника декана з виховної роботи, кандидата сільсько-господарських наук, доцента Тараса Скробача.

Завершуючи свій виступ з нагоди відзначення 20-річчя біолого-природничого факультету та 10-ліття українсько-бельгійського центру екології та здоров’я людини,Василь Качмар побажав керівництву факультету — деканові Світлані Волошанській, її заступникам Григорію Косску, Василю Стахіву, Тарасу Скробачу, викладачам та студентам наснаги, нових досягнень та реалізації усіх проектів, в тому числі й у партнерстві з представниками Бельгії та Польщі, які слугуватимуть розвитку не лише факультету та університету, а й місту Дрогобичу загалом.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: