Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ініціативна "ДЕВ’ЯТКА" в центральній частині Дрогобича оздобила полотнами деревам із зображенням ангелів-музикантів.

Ініціативна "ДЕВ’ЯТКА" в центральній частині Дрогобича оздобила полотнами деревам із зображенням ангелів-музикантів.
Впродовж вересня – жовтня у Дрогобичі реалізовувався мистецький проект «Арт-дерева», у ході якого було організовано та проведено майстер-клас з розпису полотен. Майстер-клас проводив відомий в Україні іконописець, дрогобичанин — Лев Скоп.
Після виконання всіх технічних етапів розпису, днями полотнами оздобили дерева у центральній частині Дрогобича. Зокрема у парку імені Степана Бандери та біля костелу Святого Варфоломія можна побачити на деревах ангелів-музикантів.

Як зазначають організатори проекту «Арт-дерева», ангели — це своєрідний оберіг від усього злого. А музиканти — тому, що Дрогобич, без перебільшень, є місто музики, це саме те місто, в якому відбувається як День вуличної музики, так і фестиваль джазу «Jazz Bez». Тому можемо впевнено ототожнювати наш рідний Дрогобич зі словосполученням «місто музики». А загалом музика - це завжди позитив.
Реалізація проекту відбувалася за сприяння ініціативної групи «ДЕВ’ЯТКА». Ініціатором проекту виступила радник міського голови Дрогобича Ліда Жгута.
Зазначимо, після проведення майстер-класу всіх учасників нагороджено подяками міського голови Дрогобича Тараса Кучми.
Також організатори проекту висловлюють подяку усім, хто долучився до розпису полотен та кафе «Еклер» за надану фінансову підтримку.
Згодом ініціативна група «ДЕВ’ЯТКА» планує реалізувати ще один мистецький проект у Дрогобичі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: