Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В місті-курорті проходить V Міжнародна конференція з надрокористування

В місті-курорті проходить V Міжнародна конференція з надрокористування
Сьогодні у Трускавці розпочала свою роботу V Міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». Організатори заходу - Державна служба геології та надр України та Державна комісія України по запасах корисних копалин.

В межах конференції із актуальними питаннями галузі виступлять представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА. Свої напрацювання вони презентують у секціях доповідей «Інвестиційний потенціал мінерально-сировинної бази України» та «Питання енергетичної незалежності України. Нарощування енергетичного потенціалу держави. Інвестиційні проекти».


Зазначимо, що метою V Міжнародної науково-практичної конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування» є підвищення ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр, обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування, нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень. Триватиме дане міроприємство до 12 жовтня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: