Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Переможцем Міжнародного фестивалю у Греції Дрогобицький хор «Легенда»

Нещодавно у місті Неос Мармарас, що у Греції, відбувся ХХ Міжнародний фестиваль пісні і танцю.
Переможцем Міжнародного фестивалю у Греції Дрогобицький хор «Легенда»
Серед десятків творчих колективів Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда» став переможцем у жанрі хорового співу міжнародного фестивалю народної музики та танцю.

«Незважаючи на те, що колектив «Легенда» є за своєю суттю хором, а участь у Фестивалі здебільшого брали танцювальні та пісенні колективи, справді професійне журі зуміло високо оцінити творчість нашого дрогобицького хору «Легенда» та присудити перше місце», — зазначила керівник камерного хору «Легенда» Наталія Самокішин.


Під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста з перемогою Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда» привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, наголосивши, що саме завдяки діяльності таких колективів Дрогобич прославляє Україну у всьому світі.

Керівник камерного хору «Легенда» Наталія Самокішин додала, що за кордоном хор «Легенда» збирає повні концертні зали, однак у Дрогобичі, на жаль, на концерти приходить дуже мала кількість людей.
Закликаємо дрогобичан та гостей міста стежити за анонсами подій і обов’язково завітати на виступ хору «Легенда». Творимо культуру разом!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: