Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На останній з нарад з керівником Дрогобицької РДА йшлося про вимогу своєчасних розрахунків за оренду землі з власниками паїв

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів робочу зустріч із керівниками агропідприємств району. Йшлося про своєчасні розрахунки за оренду землі з власниками паїв, легалізацію зайнятості та оплати праці, інші важливі питання.
На останній з нарад з керівником Дрогобицької РДА йшлося про вимогу своєчасних розрахунків за оренду землі з власниками паїв
Голова райдержадміністрації, зокрема, зазначив: «Будь який бізнес любить тишу. Тому райдержадміністрація не має наміру втручатися у ваші фінансово-господарські справи і застосовувати адміністративні методи впливу. Тому закликаю працювати за зрозумілими правилами, бути відповідальними господарями і керівниками».


Окрім цього Андрій Шевкенич звернувся до присутніх з вимогою заздалегідь інформувати населення про обприскування полів отрутохімікатами та використовувати для цього різні способи комунікації – безпосереднє спілкування з мешканцями, співпрацю з сільськими, селищними головами, попередження через засоби масової інформації тощо. Роз’яснення та рекомендації на цю тему надав також начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби ГУ у Львівській області Володимир Покінський, – повідомили у відділі органзаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: