Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма разом з Василем Качмарем проінспектували хід виконання ремонтних робіт у закладах освіти та медицини.

Тарас Кучма разом з Василем Качмарем проінспектували хід виконання ремонтних робіт у закладах освіти та медицини.
У середу, 19 вересня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з заступником Василем Качмарем проінспектували хід виконання ремонтних робіт у Дрогобицькій дитячій юнацько-спортивній школі імені Івана Боберського, у КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» та у КНП «Дрогобицький міський пологовий будинок».
Станом на 19 вересня у ДЮСШ вже проведено часткову заміну вікон. У частині приміщення КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня», де згодом буде облаштовано інфекційне відділення, ремонт приміщення триває. Також ремонтні роботи тривають в операційній КНП «Дрогобицький міський пологовий будинок».
За результатами обстеження приміщень та стану виконання робіт міський голова Тарас Кучма звернув увагу виконавцям робіт на те, що ремонти приміщень мають бути завершені у встановлені терміни, а всі труднощі, які виникають в ході проведення робіт, необхідно вирішувати з погодженням технічного нагляду.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: