Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі запровадили електронну медичну картку пацієнта

У Дрогобичі стартував проект впровадження електронної медичної картки пацієнта. Відтепер усі пацієнти, які перебувають на обліку у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», отримуватимуть електронні медичні картки.
Особливістю електронно-медичної картки пацієнта є те, що пацієнти матимуть можливість як на місці, так і віддалено переглядати історію хвороби, діагноз та клінічні дослідження, що дозволить швидше та більш якісно надавати медичну допомогу, а дані вже ніколи не загубляться.
У Дрогобичі запровадили електронну медичну картку пацієнта
Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдера.
Важливим є те, що доступ до електронної медичної картки матиме не лише лікар, а й пацієнт. Для входу у систему електронної медичної картки у кожного пацієнта буде свій особистий логін і пароль, скористатись яким пацієнт матиме змогу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет: комп`ютера, смартфону чи планшету.

«Якщо пацієнт потрапив на прийом до лікаря, то одразу після прийому необхідно наполягати на занесенні даних в е-медичний паспорт. Адже лікар повинен вносити інформацію про результати прийому, а пацієнт, своєю чергою, після внесення інформації бачить історію картки, де вказано коли і в якого лікаря він був, на що скаржився, яке лікування було призначено», — коментує Станіслав Гайдер.

Також Станіслав Гайдер повідомив, що з 1 по 14 вересня через е-реєстратуру на прийом до лікаря записалось близько 5500 пацієнтів, а відтак за прогнозами у вересні буде загалом не менше 12 тисяч записів через е-реєстратуру, що свідчить про те, що дрогобичани почали надавати перевагу е-записам на прийом до лікаря, таким чином «живі» відходять на другий план.
Нагадаємо, записатись на прийом до лікаря дрогобичан мають можливість за допомогою електронної системи «ASKEP.nеt». Для цього потрібно зайти на сайт Дрогобицької міської ради drohobych-rada.gov.ua My Webpage
у рубрику «Е-місто» та перейти у розділ «Е-запис до лікаря». Після успішного запису на прийом Ви та Ваш лікар будете проінформовані SMS-повідомленням. Також записатись онлайн на прийом до лікаря Ви можете зателефонувавши до реєстратури КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, по вул. Січових Стрільців, 22 за телефоном 2-05-95 або 2-16-04 та разом з медичним реєстратором обрати зручний для Вас час. Після запису на прийом Ви та лікар отримуєте SMS-повідомлення з інформацією про Ваш запис.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: