Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавчани нарікають на те, що питна вода з їхніх труб тхне рибою, жабами та мулом.

Вчора, 4 вересня, жителі вул. Сагайдачного та Бориславської у м. Трускавці нарікають на якість питної води, котра тече з їхніх кранів. За словами обурених мешканців, вода неможлива для пиття та приготування їжі, її навіть страшно використовувати для технічних потреб, оскільки вона тхне рибою, жабами та мулом.
Трускавчани нарікають на те, що питна вода з їхніх труб тхне рибою, жабами та мулом.
На понеділковій щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко підтвердив інформацію, що частина води, котра подається в мережу водопостачання, походить власне з питного озера, і що ця вода є чистою. Насправді ж озеро було закрите (заборона експлуатації) ще десять років тому тодішнім головним державним санітарним лікарем Львівської області Леонідом Аркатовим. Ніхто з місцевого самоврядування його так і не чистив.

Сьогоднішня ситуація вкотре показує, що може статися біда, коли в державі відсутні механізми притягнення винних до відповідальності. Чому по сьогодні ті, хто в обхід закону ввів в експлуатацію питне озеро, не понесли жодної відповідальності – ні адміністративної, ні кримінальної?
Використано матеріали інтернет-порталу Трускавецький Вісник
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: