Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Питання щодо розміщення Інклюзивно-ресурсного центру на базі ЗОШ №14 сесія ДМР розгляне 5 вересня

Питання щодо розміщення Інклюзивно-ресурсного центру на базі ЗОШ №14 сесія ДМР розгляне 5 вересня
У четвер, 23 вересня, відбулося перше пленарне засідання Дрогобицької міської ради. Одним з пунктів порядку денного було питання «Про зміну юридичної адреси комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дрогобицької міської ради Львівської області».
Також на сьогоднішнє засідання прибули батьки учнів ЗОШ №14, які висловили своє обурення щодо розміщення на базі ЗОШ №14 Інклюзивно-ресурсного центру.
Зазначимо, що першочергово Інклюзивно-ресурсний центр планували облаштувати на базі приміщення вечірньої школи на вулиці Івана Франка, однак це приміщення не відповідає технічним нормам для занять дітей з особливими потребами. Тому було прийнято рішення про облаштування цього центру на базі ЗОШ №14. Натомість у приміщенні вечірньої школи заплановано облаштувати Дім Івана Франка, в якому функціонуватимуть музей Івана Франка та Австрійська бібліотека.

Одним з аргументів батьків було те, що з боку дирекції школи жодного роз’яснення ситуації не було, а в останні дні у навчальних класах, де навчалися учні почали проводити роботи з облаштування центру.
Заслухавши позицію батьків, міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що облаштування Інклюзивно-ресурсного центру — важлива справа для міста, зокрема для дітей з особливими потребами.
Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма протокольно доручив начальнику відділу освіти Петру Сушку, спільно з дирекцією школи підготувати роз’яснення чому вчасно не було проведено роз’яснення серед батьків школярів ЗОШ №14.
На завершення обговорення ситуації секретар ради Олег Хрущ наголосив, що це питання буде розглянуто на наступному засіданні сесії міської ради, яке заплановано на 5 вересня.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: