Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Врешті-решт у Дрогобицькій міській лікарні придбали ангіограф — сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин.

Врешті-решт у Дрогобицькій міській лікарні придбали ангіограф — сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин.
Нещодавно під час візиту міського голови Дрогобича Тараса Кучми, заступника міського голови Василя Качмара та начальника відділу охорони здоров`я ДМР Володимира Чуби до Дрогобицької міської лікарні №1, керівництво міста спільно з фахівцями та головним лікарем Дрогобицької міської лікарні №1 Володимиром Бігуняком обговорили план розміщення та облаштування відділення під встановлення ангіографа, можливості навчання та стажування фахівців.

Придбання апарату, за словами посадовців, для Дрогобицької міської лікарні №1 відбудеться у межах програми Міністерства охорони здоров`я України за кошти державного бюджету. Однак, враховуючи політику зосередження медицини на рівні області, для відбору сааме Дрогобича з метою встановлення апарату керівницву міста доводиться докладати чимало зусиль.
Приблизна вартість апарату становить близько 25 мільйони гривень.
Врешті-решт у Дрогобицькій міській лікарні придбали ангіограф — сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин.
На сьогоднішній день КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» визначена отримувачем агіографічної системи Optima IGS 330.
Відповідне розпорядження підписане головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

«Визначити отримувачами систем ангіографічних Optima IGS 330, придбаних комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» як розпорядником бюджетних коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету на придбання ангіографічного обладнання, такі заклади охорони здоров'я:
комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр» (ідентифікаційний код юридичної особи 20761112, місцезнаходження: вул. Кульпарківська, буд. 35, м. Львів, Львівська область, 79015);
комунальне некомерційне підприємство Дрогобицької міської ради «Дрогобицька міська лікарня № 1» (ідентифікаційний код юридичної особи 13815703, місцезнаходження: вул. Шептицького, буд. 9, м. Дрогобич, Львівська область, 82100)», — йдеться у тексті розпорядження.


Кошти для ремонту та облаштування приміщень під створення відділення, де встановлять аніограф, виділені з міського бюджет. Зараз там ведуться ремонтні роботи.

До відома: ангіограф — сучасний прилад, призначений для профілактики та лікування серцево-судинних та інших захворювань, який методом рентгенологічного дослідження дозволяє визначити місце і ступінь патології – негативних змін судин. Це унікальна рентген-система, яка дозволяє лікарям оперативно діагностувати і ліквідувати будь-яку патологію в судинах і тканинах.
Відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, на базі якого встановлять ангіограф, буде створений в структурі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: