Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Як і прогнозувалося, до Меденицької селищної об'єднаної територіальної громади крім Меденич увійшли ще чотири села.

На Дрогобиччині заснували першу ОТГ - Меденицьку, до складу якої входять ще чотири населених пункти. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки №804/0/5-18 від 10 серпня.
Як і прогнозувалося, до Меденицької селищної об'єднаної територіальної громади крім Меденич увійшли ще чотири села.
Документом затверджено висновок про відповідність Конституції та законамУкраїни проектів рішень Меденицької селищної ради, Опарівської сільської ради, Летнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області "Про добровільне об’єднання територіальних громад" щодо добровільного об’єднання територіальних громад населених пунктів Дрогобицького району.


Так, у Меденицьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Меденичі входять села Опори Опарівської сільської ради, села Летня, Коросниця, Рівне Летнянської сільської ради Дрогобицького району.

Нагадуємо: 24.06.2018 року в с. Опарі Дрогобицького району на порядку денному стояло питання створення Меденицької ОТГ. Ініціатором зустрічі виступив Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування.
Окрім того, у Дрогобицькому районі до переліку міст обласного значення, що не затверджені перспективними планами формування територій громад областей і не передбачені адміністративними центрами майбутніх ОТГ, але поруч з ними межують громади сіл та селищ для можливого приєднання, увійшли: Дрогобич, Трускавець та Борислав.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: