Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.

У КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.
Вчора, 23 липня, у світлиці Дрогобицької міської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». За участю заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому Володимира Коцюби, заступника начальника відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради Галини Клепач, представників ЗМІ (Анна Баневська та Вікторія Лишик), а також представника прес-центру Дрогобицької міської ради Зеновія Кваснія.

Секретарем комісії було призначено Галину Луцьку, головного спеціаліста з питань охорони культурної спадщини відділу культури та мистецтв.

У КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.
Скажу відразу, що ставлення до учасників конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника "Верховини", на мою думку, було упередженим (члени комісії їх брутально перебивали на півслові, як от учасників конкурсу Любов ГаласьУ КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.
та Тараса Осередчука, що взагалі не личить працівникам сфери культури, тим більше, коли людина дає відповідь на ними ж поставлені запитання).


Винятком була одна особа - Любов Стадник. Їй, як майбутній переможниці конкурсу, можна було дозволити собі все - "веселі" маникюри, які більше личать секретарям, вульгарний макіяж, який нав'язливо кидався у вічі, і зверхню глузливу посмішку (мабуть, на адресу журналістів). І запитання п. Стадник адресувалися такі, на які вона могла б доволі легко відповісти (навіть дилетантові було неважко зрозуміти, що запитання та відповіді були запланованими заздалегідь). Не одна я помітила, що цей конкурс був просто звичайнісіньким окозамилюванням.

Так, для галочки.

Ретельно "відібрані" члени комісії: від колективу Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина»


Микола Гнатенко, директор-художній керівник КЗ ЛОР «Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича, заслуженого діяча мистецтв України, кавалера ордену «За заслуги» ІІІ ступеня;
Юрій Чумак, директор КЗ ЛОР «Музичний коледж ім. В. Барвінського», кандидат мистецтвознавства;
Ігор Тацишин, заступник голови Львівської обласної профспілкової організації працівників культури України, завідувач юридичним відділом ЛООП працівників культури , кандидат юридичних наук;

від громадських організацій, за результатами жеребкування (протокол засідання комісії по жеребкуванню кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» від 26.06.2018 р.):
У КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.
Галина Шимоняк, викладач КЗ ЛОР «Музичний коледж ім. В. Барвінського», голова виборного органу первинної профспілкової організації (Дрогобицька міська профспілкова організація Профспілки працівників культури України);
Марія Ярко, викладач кафедри музикознавства та фортепіано Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки композиторів України та музикознавчої комісії Наукового товариства ім. Т. Шевченка (Дрогобицька міська профспілкова організація Профспілки працівників культури України).
Юрій Корчинський, заслужений працівник культури України правління (ГО «Молодіжний клуб Дрогобиччини»). Прикметно, що п. Юрій на другому засіданні був відсутній, хоча був членом комісії від громадських організацій. Подейкували, що у нього раптом на час засідання комісії несподівано підскочив тиск. Може де йому було щось "пороблено"? Хто зна...

Журналістів звеселила картина, коли п. Марія (див. відео вище), яка фахово вміє вправлятись з віялом, під час засідання малювала помадою губи. Мабуть, вважала себе недостатньо фотогенічною на тлі Любові Стадник.

Чому ще з однієї причини незаангажовані місцевим самоврядуванням журналісти вважають конкурс - просто фарсом? Пояснюю: в останній день, до закінчення конкурсу з’явився ще один претендент на вищезгадану посаду. Любов Галась… З чудовими рекомендаціями від комісії з питань культури, національностей та релігії ЛОДА, міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки ЛОДА, Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді. І що з такою робити, адже вона перетасувала усі карти задуманого? Особливо, коли один з кандидатів Роман Стахнів раптом не з'явився на друге засідання комісії, а інша працівниця "Верховини", яка теж мітила на посаду керівника, не мала можливості подати свою кандидатуру, оскільки не мала вищої освіти - однієї з вимог на посаду директора.


М. Гнатенко пробував залякати цю тендітну жінку маленькою ставкою та неспроможністю оплатити помешкання в Дрогобичі (див. відео вище). Мовляв: "Де і з чого Ви, п. Любове, будете жити? А треба ще й керувати колективом!"

От тобі й маєш! Мабуть, п. Микола забув, що він сам - виходець зі східних областей України. І що його Дрогобич у свій час гостинно прихистив і надав можливість стати очільником муздрамтеатру. Не врахував "сердобольний" п. Микола й те, що Любов Галась - людина самодостатня, і зможе собі дати раду не лише в Україні, і не лише в Дрогобичі...
У КОНКУРСІ БРАЛИ УЧАСТЬ ДВІ ЛЮБОВІ. ПЕРЕМОГЛА ДРОГОБИЧАНКА.
Адже Любов Федорівна - людина, яка має великий досвід адміністративної і художньо-творчої роботи, професійний хореограф, балетмейстер, організатор роботи закладів культури з багаторічним стажем роботи. Знана і шанована не тільки в Україні, але й за її межами. Є засновником і розробником багатьох фестивалів української культури. І водночас - дуже скромна та мила жiнка.
Чи потрібна така Людина колективу "Верховина"? Чи, може, потрібна "своя", яка задовільняє попит і потреби членів комісії? Які у скрутну хвилину, будуть рятувати свої заклади та свій колектив, бо ж зрозуміло, що "своя сорочка є ближчою до тіла". Бо ж одне діло - гучно та з "помпою" погуляти в ресторані на Заліссі, "обмиваючи" новообійману посаду, а інше - рятувати колектив у скрутну хвилину. І не забуваймо, панії та панове, що все впирається у фінансування. І якщо недофінансування ансамблю буде "дихати" колективу в спину, це буде означати, що новий керівник не справився з професійними обов'язками.


Члени комісії одностайно віддали свій голос за кандидатуру дрогобичанки Любові Стадник.
Яка усіляко звинувачувала колишнього директора "Верховини" Зоряна Ацедонського у бездіяльності та безгосподарності. Можливо, їй вдасться добитися процвітання «Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина» на теренах України? Успіхів їй у досягненні задуманого!
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: