Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

І ЗНОВУ "ПРИВАТБАНК" ЛИХОМАНИТЬ!!!

І ЗНОВУ "ПРИВАТБАНК" ЛИХОМАНИТЬ!!!
Злочинність була і лишається одним із найголовніших дестабілізаторів суспільного розвитку в Україні. Її масштаби — реальна загроза процесові становлення нашого суспільства та здійсненню соціально-економічних реформ. Злочинність посідає головне місце серед проблем, які викликають глибоку стурбованість держави. Значну роль у розквіті злочинності посідають банківські афери. Традиційно, серед банків-аферистів лідирує сумнозвісний "Приватбанк". Цього разу до довжелезного списку ошуканих цією установою клієнтів додається ще одна низка злочинів - нові шахрайські схеми.

Фахівці кібербезпеки ПриватБанку та прес-центр банку повідомили про появу в Україні нової шахрайської схеми.Річ у тім, що, зловмисники використовують підроблені листи про “випадковий” переказ грошей та фейкові сайти, які зовні нагадують веб-сайт Приват-24.

Зокрема, деяким клієнтам банку на пошту та через месенджери прийшли листи, де йдеться про поповнення карти невідомою особою на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропонують перейти за посиланням на фальшиву квитанцію з фішингових сайтом Приват-24.

Українців закликають не відкривати такі повідомлення і не реагувати навіть на дуже привабливі повідомлення про перекази великих сум грошей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Валентин 21 липня 2018, 16:12
Був свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
 • Подобається
 • 0
Устинка 21 липня 2018, 16:21
НЕ знаю, як у іншиш містах, а у Дрогобичі "ПриватБанк" самий наглий, хамський і захланний серед тиках, так званих банків. Найкращий вихід - не користуватись "послугами" цієї сумнівнної лихварсьної установи
 • Подобається
 • 0
РОМАН 21 липня 2018, 16:30
В інших країнах банки допомагають бідним людям, йдуть на різноманітні поступки. А в нас тільки обдурюють і наживаються! На кому, на бідних людях! ГАНЬБА! А той ПРИВАТБАНК - шахрайська установа ненажерливих махінаторів. Ви тільки подивіться на щурячі вчинки назарка яцишина - "великого" управителя філії Приватбанку у Дрогобичі! Він зі всім погоджується, так, вас обдурюють. Але при чім тут я? Йдіть жалітися в центральний банк на Дніпрі wink
ГАНЬБА! І ще й державний банк, а лихварить, як приватна махінаторська контора. В крупних розмірах. БАНК-КіДАЛОВО!
 • Подобається
 • 0
Бувалий 21 липня 2018, 16:35
Банк-лихвар подає на т.зв. боржників до суду пачками, страшить судами, підробляє рішення судів "Іменем України". І йому за те - нічого. А якби всі боржники подали на ганебний банк до суду? Не до українського. У Європейський суд. Давно той банк пора лишити ліцензії. Панькаються з ним, як з торішніми шкварками!
 • Подобається
 • 0
Статист 23 липня 2018, 11:09
На Приватбанк пачками дрогобичани подають в суд, але білас андрійко за бабло ті справи похєриd. Слідака, що ті справи професійно вів, перевели у Стрий. Банк-аферист незаконно краде гроші з заробтньої картки а це залізобетонний кримінал, злісне шахрайство по ст. 190. Але керівники місцевих банківських установ рішають з мєнтами на місцях, адже мєнти в них зарплату отримують wink .
 • Подобається
 • 0
Юля 24 липня 2018, 01:28
Всі оті попередження про аферистів-окозамилювання для людей. Самі ж банківські клерки махінаторського привату й наймають приват-хакерів для сумнівних афер з лохами-клієнтами, а потім, коли вже пізно попереджати-попереджають про сумнівні дії шахраїв- найманців самого ж приватбанку.
 • Подобається
 • 0
Агов поліціє 25 липня 2018, 12:46
А що роблять наші імпотенти-хабарники з міліції? До них звертаються з реальними фактами шахрайства приватбанку за ст. 190 ККУ, а вони тупо переводять усі справи у цивільно-правові відносини. Бо приватбанк їм за це відстьогує наліво бабло. am
 • Подобається
 • 0
speccor 1 серпня 2018, 16:16
Аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: