Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Реалізація проекту «Безпечне місто» — посилення контролю та безпеки на вулицях Дрогобича.

Реалізація проекту «Безпечне місто» — посилення контролю та безпеки на вулицях Дрогобича.
У вівторок, 10 липня, у Дрогобицький міській раді під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулася робоча зустріч щодо впровадження проекту «Безпечне місто» у Дрогобичі. Участь у засіданні взяли представники силових структур міста Дрогобича та відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.
Нагадаємо, в межах реалізації проекту «Безпечне місто» на базі КП «Муніципальна варта» заплановано створити ситуативний центр, який займатиметься аналізом та контролем за безпекою на вулицях міста.
В ході наради міський голова Дрогобича Тараса Кучма звернувся до присутніх з пропозицією впродовж кількох днів надати від кожного силового відомства у Дрогобичі план-схему з баченням облаштування на відповідних об’єктах та вулицях міста камер спостереження. Після отримання інформації від учасників наради, фахівці опрацюють її та зведуть в єдиний план встановлення камер на вулицях міста.
Реалізація проекту «Безпечне місто» — посилення контролю та безпеки на вулицях Дрогобича.
«Кожне очолюване вами відомство на території нашого міста має певні обов’язки. Переконаний, що встановлення камер спостереження та зведення всіх камер в єдиний центр значно спростить чи допоможе ефективніше виконувати обов’язки усім нам. Основне наше спільне завдання — забезпечення охорони громадського порядку та безпеки мешканців і гостей Дрогобича», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Загалом планується встановлення близько 200 камер, з яких: 9 камер розпізнаватимуть номерні знаки, 4 камери-роботи. Також передбачено встановлення низки камер, які розпізнаватимуть обличчя людей. Камери планують встановити у місцях скупчення людей, площах, скверах, зупинках громадського транспорту, на перехрестях, пішохідних переходах, автошляхах міста.
Як наголосив начальник відділу ІТ та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслав Гайдер, вся інформація з камер поступатиме на єдиний аналітичний модуль. Відтак штучний інтелект опрацьовуватиме зображення та звуки. У випадку виявлення нестандартної ситуації, система повідомить про це, а відтак відповідальні особи ситуативного центру звертатимуться до відповідних установ та відомств щодо проведення оперативних заходів.
Наступні зустріч заплановано провести з підприємцями та головами ОСББ. В ході цих зустрічей їм також буде продемонстровано проект «Безпечне місто» та запрошено до співпраці.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: