Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У сміттєвому баку в Дрогобичі, на вул. Млинарській, було виявлено труп корови

У сміттєвому баку в Дрогобичі, на вул. Млинарській, було виявлено труп корови
Під час прибирання сміттєвого майданчика у Дрогобичі, на вулиці Млинарській, з контейнера витягнули мертву корову, що підтверджує факт звезення сміття з сіл району.

За словами А. Яніва, даний факт є підвтердженням того, що жителі сусідніх сіл звозять своє сміття в Дрогобич, оскільки в самому місті люди не тримають корів. Міська влада також вкрай обурена тим, що все сміття із довколишніх сіл везуть в Дрогобич, а платять за його вивіз дрогобичани...

Як зазначається у повідомленні, з 25 травня з вулиць міста Дрогобича розпочали вивозити сміття: це стало можливим після процесу у переговорах між керівництвом Дрогобича та Львівської обласної державної адміністрації.
За минулий тиждень з вулиць міста вивезено 657 тонн. Як приклад керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів зазначив, що раніше у день з міста вивозили в середньому 35 тонн. Лише за один день з одного сміттєвого майданчика на вулиці С. Наливайка було вивезено 47 тонн ТПВ. Також проблемною залишається вулиця Володимира Великого, де сміття після прибирання накопичується миттєво. Тому у КП «КМГ» переконані, що сміття на майданчиках міста — не лише з Дрогобича, а й звозиться з довколишніх сіл. Про це також свідчать непоодинокі випадки, коли мешканців сіл було «спіймано на гарячому» під час розвантаження сміття.
Цього тижня з вулиць міста прибрали у понеділок 105 тонн, у вівторок — 131 тонн, у середу — 159 тонн. Це свідчить про те, що ситуацію вдалося зрушити з місця. Сьогодні прибирають вулицю Самбірську, завтра — вулицю І. Франка. У найближчі дні прибиратимуть сміття з вулиць М. Грушевського, Самбірської та приватних секторів міста.
Також посадовець повідомив приголомшливу інформацію, яка ще раз підтверджує факт звезення сміття з сіл району — те, що під час прибирання сміттєвого майданчика на вулиці Млинарській з контейнера витягнули здохлу корову.
На це міський голова Тарас Кучма також звернув увагу присутніх у сесійній залі, зазначивши, що кожен дрогобичанин платить зі своєї кишені за вивіз сміття, яке накопичилося на вулицях міста: і за своє, і за те, що завозиться з довколишніх сіл. Така ситуація не припустима. Відтак міський очільник закликав дрогобичан об’єднати зусилля, а не займатися чварами один проти одного.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: