Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Звезення сміття на окремі локації Дрогобича — одноденні заходи, які проводять з метою економії коштів, — керівництво КП «КМГ»

Звезення сміття на окремі локації Дрогобича — одноденні заходи, які проводять з метою економії коштів, — керівництво КП «КМГ»
У понеділок та вівторок, 2 та 3 липня, керівництвом КП «Комбінат міського господарства» прийнято рішення про зміну логістики транспортування сміття, щоб не збільшувати тариф на утилізацію, вивезення та захоронення сміття. Також це рішення прийнято на підставі того, що усі майданчики, де сміття перевантажували раніше — заблоковано.
Зважаючи на застереження дрогобичан, у КП «Комбінат міського господарства» повідомили, що вантажівками з малою тонажністю сміття звозять на одну локацію, а звідти вантажать на багатотонажні автомобілі і транспортують на сміттєві полігони. Вчора сміття перевантажували на вулиці Гайдамацькій, сьогодні сміття перевантажують на вулиці С. Наливайка.
Як запевнило керівництво КП «КМГ», звезене сміття перетримувати не будуть, це одноденні заходи, які змушені проводити з метою економії коштів.
Також у КП «КМГ» повідомили, що вчора ТПВ прибрали з двох сміттєвих майданчиків поблизу будинку №103 на вулиці Стрийській, повністю прибрали сміття з майданчика на вулиці М. Грушевського поблизу швейної фабрики, а також прибрали майданчик на вулиці В. Великого поблизу будинку №2, частково прибрали сміття з вулиці С. Крушельницької та М. Грушевського поблизу дитячого садка.
Сьогодні, 3 липня, планують прибрати сміття на вулиці М. Тарнавського поблизу тубдиспансеру, на вул. І. Котляревського поблизу онкодиспансеру. Також сміття приберуть на вулиці Трускавецькій за залізничним переїздом, на початку вулиці М. Грушевського та на вул. П. Сагайдачного.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: