Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Cім`ї загиблого учасника АТО вручили сертифікат на суму 650 тис. грн для придбання житла.

Cім`ї загиблого учасника АТО вручили сертифікат на суму 650 тис. грн для придбання житла.
У середу, 27 червня, відбулося урочисте засідання сесії міської ради, присвячене 22-ій річниці Конституції України.
Під час урочистостей, які передували засіданню сесії міської ради, міський голова Дрогобича Тарас Кучма згадав у своїй промові про тих справжніх українців, які не можуть разом з нами відзначати День Конституції, бо загинули за незалежність України.
Вшановуючи пам`ять Новітніх Героїв, Тарас Кучма вручив дружині загиблого учасника АТО Мар’яна Дишеля сертифікат на суму 653162,65 гривень для отримання грошової компенсації на придбання житла.

«Ми не маємо права забувати про тих, хто загинув за незалежність України та нашу з вами свободу, а також повинні всіляко піклуватися про сім`ї та родини Героїв», — звернувся до присутніх у залі міський очільник.
Міський голова також додав, що це п`ятий сертифікат для отримання грошової компенсації, виданий пораненим учасникам АТО або сім`ям загиблих у місті Дрогобичі.
Зазначимо, що стебничанин Мар'ян Дишель брав участь в антитерористичній операції на сході України у складі 24-ої Залізної імені князя Данила Галицького окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.
Загинув 11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області.
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, молодший сержант Мар'ян Дишель нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Згідно з Законом України, компенсація для придбання житла передбачена сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції, а також особам з інвалідністю I-II груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: