Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Понад 24 тисячі пацієнтів у Дрогобичі та Стебнику вже обрали свого сімейного лікаря: Е-система «ASKEP.nеt» заощадить ваш час

Понад 24 тисячі пацієнтів у Дрогобичі та Стебнику вже обрали свого сімейного лікаря: Е-система «ASKEP.nеt» заощадить ваш час
У квітні цього року розпочалася загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря», під час якої українці мають укласти з лікарем первинної ланки декларацію про надання медичних послуг.
До переліку лікарів первинної ланки відносять сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.
Вже понад 24 тисяч пацієнтів, серед яких мешканці міст Дрогобича та Стебника, підписали декларацію з сімейним лікарем.
Для того, щоб підписати декларацію з лікарем про надання медичних послуг пацієнту потрібно особисто звернутися у медзаклад, у якому працює лікар, маючи при собі паспорт, податковий номер та мобільний телефон, і підписати з ним декларацію.
Однак Дрогобич став одним з перших міст України, де процес підписання декларації між пацієнтом та лікарем можливо розпочати в режимі онлайн. Все це можливо за допомогою електронної системи «ASKEP.nеt».

Мешканцям міст Дрогобич та Стебник для підписання декларації з лікарем потрібно ввійти до електронної системи «ASKEP.nеt», перейшовши за посиланням https://askep.net/doctors, та подати заявку на початок підписання декларації. Для цього потрібно обрати своє місто та лікаря, з яким ви маєте намір укласти угоду, і ввести дані, які запитує система. Опісля цього під час візиту пацієнта до лікаря обидві сторони підписують документ декларації та отримають примірники угоди.
Можливість користування такою електронної системою значно скоротить час перебування у закладі охорони здоров`я кожного охочого підписати декларацію з лікарем, оскільки заповнення пунктів декларації у лікаря займає близько півгодини. Якщо ж пацієнт заповнить усі пункти самостійно у режимі онлайн, не виходячи з дому, то час перебування у лікаря скоротиться до двох-трьох хвилин. Такий механізм дозволить мінімізувати черги та заощадити час.
Як зазначають координатори електронної системи «ASKEP.nеt», при досягненні лікарем ліміту пацієнтів, яким він може надати медичні послуги, подати заявку на укладення декларації буде вже не можливо.
Зазначимо, що сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюються у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем.
Для зручності громадянам користуватися електронною системою «ASKEP.nеt», охочим пропонується переглянути відео-інструкцію My Webpage
Нагадаємо, що на базі системи «ASKEP.nеt» для дрогобичан також доступна функція електронного запису до лікаря.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: