Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Розбірки в "маленькому" Дрогобичі: протистояння перейшло в сутичку.

Розбірки в "маленькому" Дрогобичі: протистояння перейшло в сутичку.
Після проведеної дрогобицьким мером Тарасом Кучмою оперативної наради в стінах Ратуші, яка тривала не більше 3-х хвилин, в сесійній залі почалося заворушення. Тарас Ярославович заявив, що поки не вирішиться проблема з Броницею (блокування сміттєзвалиша), до того часу нема сенсу вирішувати якісь інші питання.
Після наради відбулася розмова міського голови з присутніми мешканцями Дрогобича, які представились громадськими активістами і заявили, що принесуть мерії сміття під ратушу. Пан Кучма вдарив представника Партії захисників Вітчизни, мешканця Дрогобича Ореста Загродського у присутності представника поліції в обличчя. Пан Загродський пішов писати заяву в поліцію та знімати побої…
Правоохоронці, а зокрема очільник місцевої поліції Андрій Білас, який під час сутички знаходився в залі, вирішив не втручатися у розбірки. Мовляв, хто кого назвав злодієм, а хто кого - брехуном, хай з'ясовують самі (відео з місця події, взяте з соцмережі Facebook, додається).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Очевидець 5 червня 2018, 11:05
Як мужика, я мере підтримую, він нікому не тикав, говорив до всіх на "ви". І ображати людину обзиваючи його брехуном, не личить. Як мера, я категорично проти вчинку Кучми. Такий вчинок недостойний глави міста. Хочеш поговорити по-чоловічому - вийди з сесійної зали. що це за "разборки" в стінах мерії. Мало нам ліди і яковенка? Просто цирк на дроті.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: