Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі обрали тринадцять дітей, які отримуватимуть стипендію міського голови.

У Дрогобичі обрали тринадцять дітей, які отримуватимуть стипендію міського голови.
У середу, 30 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на призначення персональних стипендій міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей міст Дрогобича та Стебника. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

В ході засідання було визначено 13 тринадцять дітей, які отримуватимуть стипендію міського голови. Визначені кандидати є призерами та переможцями у міжнародних, обласних та всеукраїнських конкурсах та змаганнях у сферах освіти, культури та спорту. Цьогоріч кандидатами на стипендію міського голови є учні шкіл №1, №2, №3, №4, №16 та Дрогобицької гімназії.


Отож стипендію міського голови отримуватимуть:
1. Марцишин Наталія Романівна – учениця Дрогобицької ЗОШ № 1 ім. І. Франка, вихованка Дрогобицької дитячої художньої школи, переможець міжнародних конкурсів та виставок.
2. Дудник Вадим Павлович – учень Дрогобицької ЗОШ № 1 ім. І. Франка, чемпіон світу з хортингу.
3. Нечипор Ігор Ігорович – учень Дрогобицької ЗОШ № 1 ім. І. Франка переможець чемпіонату України з кікбоксингу.
4. Василишин Надія Степанівна - учениця Дрогобицької ЗОШ № 1 ім. І .Франка, вихованка Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості, лауреат І ступеня ХVІІІ Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».
5. Іванишин Галина Петрівна - учениця Дрогобицької СШ № 2, переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.
6. Іванишин Юстина Петрівна - учениця Дрогобицької СШ № 2, переможець предметних олімпіад (українська мова і література, християнська етика, біологія, географія) та конкурсів.
7. Коваль Діана Михайлівна - учениця Дрогобицької ЗОШ № 3, лауреат ІІ ступеня ХVІІІ Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».
8. Ветриченко Єлизавета - учениця Дрогобицької ЗОШ № 4, чемпіон України з велоспорту.
9. Фляк Софія Ярославівна – учениця Дрогобицької СШ № 16, переможець Всеукраїнського етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.
10. Грицишин Марія Романівна – учениця Дрогобицької СШ № 16, переможець ІV етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.
11. Криваль Максим Віталійович – учень Дрогобицької СШ № 16, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, чемпіон Львівської області з баскетболу, призер Міжнародних турнірів з баскетболу.
12. Грицик Зоряна Ярославівна
- учениця Дрогобицької СШ № 16, вихованка Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» Палацу дитячої та юнацької творчості, переможець та призер різноманітних конкурсів дитячої творчості.
13. Демберецька Мар’яна Ігорівна – учениця Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з хімії та української мови і літератури, переможець ІV етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури.
Зазначимо, розмір стипендії для одного кандидата 1300 гривень на рік.
Також члени комісії прийняли рішення провести додаткове засідання для напрацювання змін до Положення про призначення стипендій міського голови та пропонуватимуть міській раді збільшити розмір стипендій міського голови.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: