Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ну, к * рва, дурдом веселка!!! Знаємо, що при оформленні карти в «Привтбанку» ви повинні вказати номер телефону

Ну, к * рва, дурдом веселка!!! Знаємо, що при оформленні карти в «Привтбанку» ви повинні вказати номер телефону
Про те, що число ошуканих ПАТ КБ «Приватбанк» клієнтів щодня зростає у геометричній прогресії, давно вже не є секретом. Люди на своїх сторінках у Фейсбуці та на інтернет-порталах просто волають про допомогу!!!
Та допомогу надати нікому – банк-шахрай безжально встромляє свої потворні щупальці в усе, що пахне грошима, тому не дивно що активи «Приватбанку» роздулися, мов повітряна куля. Правоохоронні органи, фінансисти, спритні ділки – усі вони в нашому місті успішно користуються послугами цього банку. І «Привату» це вигідно і тим, хто представляє гілку правосуддя. Адже так легше плести свою шахрайську павутину, обдурюючи довірливих клієнтів з простого люду.

Але не всі ошукані клієнти банком-шахраєм мовчать – більшість з них продовжують боротися навіть тоді, коли прокуратура та міліція на місцевих рівнях безпомічно та апатично розводять руками: мовляв, давайте собі ради самі. І люди дають собі ради – згодом ми опублікуємо рішення суду, у якому йдеться про те, як львів’янин доказово та аргументовно поставив на місце приватбанківських наглих та брехливих клерків, що незаконним шляхом хотіли з нього «здерти» чималу суму грошей.
А поки що публікуємо розповідь Юлії Данилюк-Дзондзи з Львівщини про схему, за допомогою якої шахраї обчистили рахунки її чоловіка в «Приват банку». Як стверджує сама Юлія, можливо ця інформація допоможе іншим не стати жертвою аферистів! (першоджерело My Webpage

Ось її розповідь.

Всі ми знаємо, що при оформленні картки в «Привтбанку» ви повинні вказати номер телефону, який в
подальшому стане вашим фінансовим номером, й за допомогою якого ви в подальшому зможете здійснювати будь-які фінансові операції навіть за відсутності на руках кредитки, також на фінансовий номер приходить пароль для підтвердження входу в «приват-24».
Також ми знаємо,що при втраті телефону, чи сім-карти ми можемо відновити втрачений номер телефону, назвавши оператору останній дзвінок, останню суму поповнення та залишок коштів, який у вас на рахунку був до того.
Ну, к * рва, дурдом веселка!!! Знаємо, що при оформленні карти в «Привтбанку» ви повинні вказати номер телефону
А тепер слухайте, як розводять.

Отже,в суботу (на початку цього року), рано вранці ( шахраї телефонують зазвичай вранці,поки людина ще нормально не «роздуплилася») чоловікові зателефонули з номера 068-5794740, де чоловічий голос російською мовою повідомив, що випадково перекинув йому 25 гривень й попросив повернути їх. Бо він, мовляв, не має грошей. Чоловік мій пообіцяв глянути залишок коштів й перетелефонувати. Глянув, не прийшли. Перетелефонував,сказав що немає грошей. Потім той самий голос з того ж номера телефонував ще декілька разів, слізно благаючи повернути гроші, на що мій Сергій видав: «Та в мене як було 72 копійки, так і залишилося! Тобто, фактично, сам показав,скільки в нього залишок на рахунку!Через декілька годин на рахунок справді прийшли 25 грн. й мій благовірний вирішив таки перекинути незнайомцю його кошти, але так як з телефону таку суму не скинеш,то вирішив це зробити через «приват 24».
Нагадаю, шахрай на той момент вже знав початковий залишок коштів на рахунку, останній вихідний дзвінок ( до нього ж) й останню суму поповнення. Поки Сергій добрався до компа, поки почав здійснювати потрібні операції…Одним словом, ,запрошує мій чоловік пароль до входу в приват,а «смс» не приходить,він до телефону,а сім-карта заблокована.
Й пароль прийшов по ходу вже на телефон шахрая, який встиг присвоїти наш фінансовий номер телефону собі… Поки мій чоловік телефонував до оператора, поки оператор «роздуплився», що від нього хочуть… Пройшло добрих пів години! Далі з‘ясовувати все на місці мій коханий не став,а погнав до банкомата,бо вже зрозумів ,що тут щось нечисто. В суботу банк не працює, та змінити фінансовий номер можна й через банкомат. Та поки бігав, поки номер міняв,шахрай встиг перевести частину коштів на свій рахунок – рахунок на ім'я Гайдай Олександр Володимирович.
О’кей, банківські рахунки Сергій заблокував,але електронні «гаманці» та інші платіжні системи, прив'язані до вкраденого номера, не блокуються!!!!
Ми викликали міліцію ( до речі приїхали за лічені хвилини), написали заяву, вони відкрили кримінальну справу з подальшим її скеруванням у відділ кіберзлочинності.Тобто міліція зробила все можливе,поводились дуже ввічливо,співчували, всіма силами намагалися бодай якось допомогти. Але, на жаль, міліція навіть, маючи прізвище власника рахунку, куди шахрай зливав наші гроші, не має права запросити в банку номер рахунку та місце проживання цієї людини, бо бачите – це банківська таємниця!!!!
Також, маючи 2 номера телефону шахрая, міліція немає права проводити ідентифікацію місцезнаходження по номеру мобільного телефону,оскільки ця інформація належить оператору!!!!!
Ну, курва, дурдом веселка!!!!!!!!!!!!!!!
Під час того всього шахрай ще й писав нам «смс»на тему, що нам «заканало». Бо йому буквально пару хвилин не вистачило щоб обчистити нас по повній програмі та прикалувався, що наші браві «мєнти» ні фіга не варті»!!!!
Як ми відновлювали номер, як спілкувалися з «тормознутими» операторами колл-лцентру «Київстар» — це окрема історія!!!! Таки прийшлося пертися до Львова до сервісного центру, де дуже приємний менеджер чарівною посмішкою на ім’я Дмитро зацікавився нашою ситуацією та допоміг у цій нелегкій справі, за що йому окрема подяка!
Одним словоме,номер телефону ми собі повернули, кошти ні, але як казала моя бабця: дякую тобі,Боже,що взяв грошима!!!!!
Як вберегтися від такого виду шахрайства: по-перше, ваш фінансовий номер завжди повинен бути контрактним, тоді собі його ніхто не присвоїть без вашої присутності та вашого паспорта!
По-друге, закрийте всі кредитки для інтернет-платежів.
По-третє, надіслали вам помилково гроші на мобільний — гарно подякуйте та не ведіться!!!!!!!!!!! Не вступайте в жодні розмови з шахраями!!!!!!!
Ось така невесела історія((((
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Народный депутат Виталий Куприй обратился к и.о. главы Нацбанка Якову Смолию и и.о. главы ПриватБанка Галине Пахачук с требованием разъяснить ситуацию вокруг личных данных частных клиентов ПриватБанка, которые были переданы на сервера, зарегистрированные в Москве, по ул. Троицкая, 13.

Об этом Куприй написал на своей странице в соцсети Facebook.

В своем обращении депутат указывает, что данные клиентов банка были переданы стране-агрессору сотрудниками детективной компании Kroll, нанятой Нацбанком для поиска информации об инсайдерских кредитах бывших акционеров банка.

“В этом ракурсе вызывает массу вопросов, прежде всего, законность привлечения Нацбанком указанной иностранной компании к инспекционной проверке (аудиту) ПАО КБ “ПриватБанк”, объем полномочий, предоставленных работникам Kroll для участия в такой проверке, а также адекватность оплаты их услуг за государственные средства”, – написал нардеп.

Ранее в СМИ были опубликованы скрин-шоты сентябрьской переписки между сотрудниками департамента IT-безопасности ПриватБанка.

В документах обсуждалась утечка данных всех клиентов системы Приват24 на неустановленные сервера в РФ.
http://donbass.ua/news/ukraine/2017/11/29/skandal-goda-vse-lichnye-dannye-klient
ov-privatbanka-slili-v-moskvu.html
Пресс-служба ПриватБанка в ответ на соответствующую информацию заявила, что действия по передаче данных на внешние сервера были санкционированы и касались аудита операций связанных лиц в ПриватБанке, который проводит компания Kroll.Ранее Finbalance писал о следствии, которое Генпрокуратура ведет по делу об утечке информации из ПриватБанка, “которую осуществили уполномоченные лица или сотрудники банка”.
 • Подобається
 • 0
Статистика 21 травня 2018, 12:20
"На початку цього року міжнародна компанія Kroll, яка проводила форенсік-аудит ПриватБанку, підтвердила і задокументувала найбільшу фінансову аферу XXI століття. Це були масштабні скоординовані шахрайські дії акціонерів і менеджменту банку, які завдали збитки державі мінімум на $ 5,5 млрд". Колишні власники, зокрема Ігор Коломойський, дали персональну гарантію виконання цієї програми, але цю програму ні менеджмент, ні акціонери не виконали.
на кінець 2016 року дефіцит капіталу в банку становив 146 млрд грн, а пост-аудит банку, проведений E&Y, показав необхідність додаткової докапіталізації на 38,6 млрд грн.
 • Подобається
 • 0
Постраждала 21 травня 2018, 14:09
З 2015 р. перестала бути клієнтом того аферестичного збіговиська. Після того, як мені нав'язали до зарплатної приватбанківську тіпа прибутукову картку з "клубнічками", до мене звернулися працівники приватбанку. Потім - колектори, звинувачуючи мене в тому, що я взяла тисячу грн. з картки і не повернула. Я цих грошей в очі не бачила. Звернулася у відділення привату в Дрогобичі. Сказали, що зафіксоване зняття. Під великим грифом "совершенно секретно" мені дали подивитися, як відбувалося зняття: близько 22-ї год вечора хтось невідомий в чорному плащі з капюшоном натянутому на самі очі зняв гроші з банкомата. Це зафіксувала камера спостереження. Я Богу духа винна, але мусила повернути гроші яких не знімала, аферистам банку. Після того сотому заказую не користуватися послугами цього шахрайського банку. Заявила в садочку, де працюю, що не бажаю обслуговуватися в цьому банку, де нас зобов'язали добровільно-примусово бути клієнтами "приватівського дурдому"
 • Подобається
 • 0
Аналогічна ситуація. Коли при посаді райдержадміністрації був Місьо Cендак, приватбанківський діректор Назар Яцишин підкилимно порішав питання - обслуговувати вчительок з Дрогобицького району, хочуть вони того, чи ні. Потім почалися чуда - вчителькам нав'язували якісь незрозумілі картки прибуткові, "гаманці" і всяку срань. І почалися коломийки - погасіть заборгованість, про яку ви не знаєте, ми ваші грпоші закинули в "гаманець". І нам по фіг, чи ви згідні з цим.... Поки вчительки не поїхали до губернатора і не нажалілися на ту ситуацію. Тоді репресії припинилися. Отак приватбанк пхає своє потворне рило і заробляє на тобі, де тільки видить. Хотіли ж наприкінці 90-х лишити це шахрайське кодло ліцензії. Тоді свинорильський все порішав! Не користуйтеся послугами цього банку! Не ведіться на їх солодкообіцяючі начебто прибуткові аферистичні задобрювання. Кожен конкуруючий банк готовий тих виродків давно з'їсти! Не користуйтеся послугами банку - і привату капєц!
 • Подобається
 • 0
Владимир Владимирович 23 травня 2018, 10:30
Тупорылые придурки! Ваши типа искуственно сделанные долги давно уже продали русским коллекторам за копейки. Если срок исковой давности истек - банк, который не может ничего сделать с "крепким орешком" продает его долги за деньги! Ы человека начинают доствать колеекторы, которые представляются по имени и по батюшке. И начинают психологиски прессовать! И банк уже стал государственным! Пусть государство с него три шкуры и спускает! Или у гройсмана с порохом кишка тонка?
 • Подобається
 • 0
Де правда 23 травня 2018, 11:22
А шо вихотіли? У нас не влада - самі злодії, в нас не депутати, а політичні імпотенти, не міська рада, а вар'яти, не поліція, а дегенерати... В такому середовищі будь-який шахрайський банк може процвітати!
 • Подобається
 • 0
ОЧЕВИДЕЦЬ 23 травня 2018, 14:58
А нещодавно горезвісний шахрай-банк у працівників КП "Муніципальна варта" НЕЗАКОННО, БЕЗ РІШЕННЯ СУДА ВКРАВ ГРОШІ З ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТНІ. А їхній дірєктор філії Назарко Яцишин сказав, що він - не при дєлах. Один з потерпілих, вже колишній працівників - АТОвець. Було звернення у поліцію, Білас сказав, що проведе розслідування.І повідомить про результати. Де ті - результати - невідомо. Мабуть ранній склероз у Біласа. А хитрий лис яцишин бігав у міську раду, аби заключити договора з приватбанком на обслуговування "Муніципальної варти". Мовляв, отримуйте зарплату через нас. Порішав усе з главбухою та колишнім дірєктором Дацком. Як завжди, підкилимно. Ті дали добро. А людям списали гроші з зарплатної картки незаконно.
 • Подобається
 • 0
Григорій 23 травня 2018, 15:26
Коли вже вони нажеруться? Ті хапуги вже зовсім сором втратили.
 • Подобається
 • 0
Хохотун 23 травня 2018, 15:39
Недаремно приватбанківським логотипом є СВИНЯ wink Цитую "Приложение для пользователей услуги ПриватБанка - «Копилка»! У вас появится маленький помощник в работе с услугой – весёлая свинка!" Дуже подібна на одну з працівниць Дрогобицького приватбанку - колись у ВТБ-банку працювала. До речі, російському.
От тепер цю свиню брехливі приватбанківські клерки усім клієнтам-лохам і підсовують! А потім з служби управління безпеки банку дзвонять і за віртуальні гроші вимагають реальні!
 • Подобається
 • 0
Кандиба 23 травня 2018, 15:44
Це самий бидляцький банк в Україні. Не дай бог коли з ними пересіктись. Суки...
 • Подобається
 • 0
minotavr 23 травня 2018, 15:53
Давно пользуюсь услугами банка. Вроде бы было от ХОРОШО до ТЕРПИМО. Но в последнее время при пользовании системой приват24 происходят интересные вещи: повышаются без предварительного уведомления тарифы на оплату мобильной связи, затем их снова уменьшают и опять без всякого информирования. Консультанты банка в чате и на Горячей линии не могут дать вразумительного и быстрого ответа. В начале года около полутора часов пытался выяснить, почему не проходит платеж с карты на карту этого же банка, получил множество ответов, которые сосем не решили проблемы. Такое впечатление, что консультанты сами мало чего знают., ибо после получения вопроса заминка с ответом длится до получаса. Словно клиентам банка нечем более заняться, чем чатиться с сотрудниками банка, да еще и не получить разрешения проблемы.
 • Подобається
 • 0
Вже не москаль 23 травня 2018, 16:06
Заказала я тут карту у ПриватБанка, обычную Визу электрон. Пришла она мне по почте еще 6.05. Но до сих пор я не могу ее активировать и договор на нее никак не заведут. Из-за этой долбанной карты я заблокировала все свои карты привата - одну сожрал банкомат, перепутала я ее с новой, они полностью одинаковые, разница лишь в номере и маленькой подписи о работе:(
Вобщем чем глубже сталкиваешься с нашими банками, тем больше хочется прибить того, кто это все придумал. Глючный глючный сайт. В систему Приват24 попасть с первого раза нереально. Карту мне вернут теперь дней через 10, и не факт. Карта с деньгами блокирована, кредитка блокирована, новая карта неактивна и добиться почему я не могу уже неделю. Один оператор шлет к другому и так бесконечно:(
Интересно у обладателей платиновых карт те же проблемы с интернет-банкингом, который у нас на пещерном уровне. Или они в наших банках деньги не держат?
Тут еще мотя заглох, заводили его с наката, оказалось так нельзя - можно вобще двигатель убить. Вроде обошлось. Думала АКБ - неа, в норме он. Теперь надо искать толкового электрика и на диагностику.
На работе завал образовался. Денех нет.
Нервы что-то совсем сдали и поеденная банкоматом карта меня добила окончательно. Вопчем, сопли, слезы валерьянка. Ужас:(
 • Подобається
 • 0
speccor 23 травня 2018, 16:18
http://www.e-news.su/news/103649-privatbank-otkryto-priznalsya-v-sotrudnichestve
-so-stukacheskim-saytom-mirotvorec.html
«Приватбанк» открыто признался в сотрудничестве со стукаческим сайтом «Миротворец»
22:44 / 14.03.2016Stalin2 0631

Приватбанк Игоря Коломойского блокирует банковские карты людей, внесенных в базу данных курируемого Антоном Геращенко стукаческого сайта «Миротворец».

Об этом свидетельствует информация в соцсетях. Иногие пользователи выкладывают скриншоты своей онлайн-переписки со службой поддержки банка.
 • Подобається
 • 0
Ото вже мені 23 травня 2018, 16:27
Коломойський крутит коломийки з Порошенком за офшорні зони, куди будут гроші по вітру пускати. потім те бабло Люлька на вибори пустит. А народ, як був лохом, так ся ним і залишит
 • Подобається
 • 0
007 24 травня 2018, 03:00
Бити по мізках треба і шахрайок з Ощадбанку, котрі для відкриття соціальної картки, призначеної для отримання пенсії, примушують клієнтів оформляти чималий кредитний ліміт, не видаючи на руки жодних документів (угод, договорів чи подібне). Цоьці Надю, може, ліпше буде вам застрелитися- чим зробите щось дуже шлічне для України?!
 • Подобається
 • 0
1. Взагалі такого поняття у наших законах як "колектор" не інсує... Можна безпосередньо звренутись у відділення міліції м.Дрогобича - управл. по боротьбі з економ. злочинами в порядку перевірки дій працівників банку за ст.94 КПК України на предмет порушення кримінальної справи за примушування до виконання цивільно -правового зобовязання.

2. звернутись у спец . установу з вимогою про позбавлення ліцензії банку ! Крім того обовязково обормити скаргу у Нац . банк з приводу незаконних методів проведення роботи .
"Державна комісія з регулювання
ринків фінансових послуг
01001 м.Київ, вул. Б.Грінченка, 3"

3.Раджу Вам , у б- якому випадку дізнаватись безпосередню адресу проживання , рік народження та інші дані на працівників банку, які вас у чомусь залякують . Потім, через суд , прокуратуру звретатись до них з претензіями . безпосереднь до цих людей , а не банку ..
Пам ятайте, всі вони по одинці звичайні люди .. зі своїми звичайними проблемами ..
 • Подобається
 • 0
Небезпечний свідок 28 травня 2018, 10:58
У свій час став свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
 • Подобається
 • 0
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:21
Шановна п. Вікторіє, ваші проблеми з Приватом загострюються якось синхронно з моїми. Хочу поєднати наші з Вами зусилля (Ваші, як антикорупціонера, голови ВГО "НАН" та журналіста) і мої, як громадсьького діяча).
Не буду описувати своєї проблеми, це не кредити, але теж думаю про написання заяви до місцевої поліції і звернення до Спілки споживачів з приводу зловживань і привласнення коштів приватвіського дурдому. Ще на черзі - розмова з начальником Дрогобицького відділення Назаром Яцишином, який позиціонує себе добросовісним дрогобичанином, а насправді - звичайнісінький "щур", який крисить гроші у людей і у банку, і працюючи на злочинну систему шахрай-банку, очорнює клієнтів цього банку перед вищим начальством, фотографує їх і просто на вулиці без їх жозволу і скидає в службу безпеки банку, якою керує колишній КДБіст. Буквально позавчора 2 години вивчала в інтернеті різні данні щодо Привату і зрозуміла, що це величезна мафіозна структура, під чкуу зав"язані більшість соціальних платежів (пенсій, зарплат, соціальних виплат ітп.). Тут і зв"язки з Пенсійним фондом, і з паспортними столами, були свої люди в соцслужбі, і з нарахуванням зарплатні, і з деякими суддями, ітп. Свого часу про це була стаття і в ЗІКУ, є масові публікації в соцмережах. назарко яцишин бігає зараз у ЦНАП, вербуючи людей для злочинної співпраці з шахрай-банком. Як колись завербував главбуху з "Муніципалки", яку створили для забаганок місцевої влади.
 • Подобається
 • 0
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:22
У продовження теми:Було зареєстровано більше десяти випадків самогубств людей, доведених до відчаю листами «Іменем України…» - у Львівській, Івано-Франківській, Запорізкій, Дніпропетровській обл. Люди попадали у так звану «фінансову воронку» - напр, хтось брав в кредит 3 тисячі, а має віддати…15. Все закінчується отриманням листа «Іменем України», які цей банк, де-юре, не має права висилати, бо, як правило, не було ані позову, ані суду. За чисельними фактами таких зловживань, на Приват була заведена справа за ст.358 УК України (шахрайство), яка зустріла міцний опір, і, напевно, тягнеться до сих пір. Позивач – асоціація «Наша Надія». Якщо подивитися сайт "Спілки Захисту прав споживачів" по темі «Бізнес», побачимо, що з 62 скарг на банки, левина частка приходиться на Приват (близько 40).
Ассоціація антиколекторів України «Наша Надія» зверталися до НБУ з вимогою лишити Приват ліцензії ще у 2009 році, оскільки Приват своїми діями порушує конституційні права громадян. Зверталися і до ВР. Але ми можемо тільки уявляти, яке потужне лоббі стоїть за цим всім. Йде війна, ллється кров, ллються сльози, а банк, аби прикрити свої злочинні аморальні вчинки займається благодійністю, відкриваючи свої рахунки для перерахування котштів на потребуючих в зоні бойових дій. Депутати ж тягнуть з прийняттям потрібних законопроектів і заходів. Особливо Юлькіні вассали.
Я не з тих, що покладають надію на депутатів. Люди мають самі боротися за свої права, об"єднуватися, надавати якнайбільший розголос темним аферам. Великі і малі «кровососи» жирують власне на нашій пасивності і низькій свідомості. Так свого часу змусили вчителів Меденицької школи отримувати зарплатню тільки в Приваті – і всі чемно послухались, ніхто не обурився, а що для цього треба їздити в Дрогобич (тут найближчий банкомат), - дурниці. А у Дрогобичі, що немає таких прикладів? Ще й «Копілочку» нав"язали. Ми терпимо. Мовчимо.Жодної статті в пресі, тільки замовна «джинса» - найкращий банк ітп. Планувала зв"язатися з вами, Вікторіє, особисто у рамах «обміну досвідом», а це все написала, бо завжди, як приходжу до Привату (не з власної волі), бачу там натовпи. Це щось, чого не можу второпати. Одразу згадую казку про Буратіно, лисицю Алісу і кота Базіліо….
 • Подобається
 • 0
який же я лох 13 червня 2018, 12:25
Перевід в сраному приватбанку коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: