Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці торговці наркотиків публічно рекламують посилання у мережі, за яким можна придбати дурман-зілля

У Трускавці торговці наркотиків публічно рекламують посилання у мережі, за яким можна придбати дурман-зілля
Згідно зі ст. 49 Конституції України кожна людина має право на охорону здоров’я, і держава повинна забезпечити їй це право. Забезпечення кримінально-правового захисту здоров’я людей здійснюється в межах, передбачених у статтях 305—327 розд. XIII «Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення».

Минулого року співробітники Національної поліції викрили 143 угрупування, які розповсюджували наркотичні засоби і психотропні речовини через інтернет. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Загалом за рік задокументовано 143 угруповання, які розповсюджували наркотики з використанням мережі інтернет", - підкреслив начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко.

Не оминуло це пагубне розповсюдження і курортний Трускавець. Останнім часом вулиці Трускавця все більше рясніють дивними графічними написами, точніше їхнім змістом. Суть викарбуваної зазвичай чорною фарбою інформації до перехожих – посилання на месенджер «Telegram», в якому подають адресу спеціального чату, де можна придбати психотропні речовини. У такий надсучасний спосіб через використання новітніх технологій та інтернету спритні нарокоторговці розширюють мережу збуту свого небезпечного товару, уникаючи при цьому безпосереднього контакту з покупцем та зводячи до мінімуму для себе шанси бути спійманими на продажі заборонених дурман-речовин.
У Трускавці торговці наркотиків публічно рекламують посилання у мережі, за яким можна придбати дурман-зілля

Кількість таких графічних написів останнім часом в зростає на вулицях курортного міста. Місце для своїх підступних повідомлень хитрі дилери вибирають у людних місцях – біля магазинів, зупинок громадського транспорту, автовокзалу, тощо. Лякає у ситуації те, що на пропозиції наркоділків можуть відреагувати діти та підлітки. Тож схвильовані трускавчани останнім часом інформують через Фейсбук один одного про небезпечні пастки графіті-написів із посиланням на «Телеграм». Як зауважив один із дописувачів трускавчанин п. Святослав, його здивуванню не було меж – досить того, що на стіні одного із місцевих магазинів продавці наркотичних речовин залишили посилання на небезпечний чат, вони ще й натякнули, що саме у них можна придбати такі заборонені психотропні засоби як гашиш та амфетамін. Чоловік виставив фото побаченого і закликав людей зафарбовувати подібні повідомлення. «Хтось дуже напористо займається продажею і пропагандою наркотиків. Пишуть величезними буквами на стіні. Батьки будьте пильні!», - наголосив трускавчанин.

Доводимо до відома читачів
, що протягом минулого року викрито та затримано 27 організованих злочинних груп у сфері незаконного обігу наркотиків, які причетні до скоєння 270 наркозлочинів. Крім того, поліцейські задокументували 113 фактів організації підпільних нарколабораторій з виготовлення метамфетаміну та амфетаміну. До кримінальної відповідальності було притягнуто 123 злочинці.

Цьогоріч, 5 січня, у Києві співробітники Служби безпеки України затримали 20-річного жителя столиці, який поштою отримував психотропи через міжнародні поштові відправлення в європейських країнах, а потім розповсюджував їх в Україні.
У публікації використано також матеріали інтернет-порталу "Джерела Трускавця"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: