Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобицькій міській раді збільшився перелік послуг, доступних через онлайн-сервіс iGov

У Дрогобицькій міській раді збільшився перелік послуг, доступних через онлайн-сервіс iGov
Відтепер на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради збільшилась кількість адміністивних послуг, які можна отримати через онлайн-сервіс iGov. До переліку таких нововведених послуг входять:

отримання одноразової матеріальної допомоги;
подання заявки на покращення житлових умов;
отримання довідки про те, що особа зареєстрована у черзі для отримання житла.
Окрім цього, одним з нещодавно впроваджених сервісів є отримання соціальних послуг одинокими та літніми людьми, які не в змозі себе обслуговувати. Після розгляду звернення, у випадку позитивного рішення, послуги надаватимуть спеціалісти Дрогобицького міського терцентру соціального обслуговування.


Скористатися адміністративними послугами в режимі онлайн, яких у Дрогобичі впроваджено більше ста, можна, зайшовши на інтернет-портал Дрогобицької міської ради та перейшовши у рубрику «Е-місто» — «Адмінпослуги онлайн»


Зазначимо, що у Дрогобичі такого роду адміністративні послуги в режимі онлайн були впроваджені з ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми, які сприяють не тільки комфорту мешканців міста і комунікації з органами влади, а й робить Дрогобич знаним в Україні, оскільки місто слугує прикладом для інших.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: