Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

За період Великодніх свят до Дрогобицької міської лікарні №1 потрапило близько 50 пацієнтів, лише третина з них — дрогобичани. Решта пацієнтів є жителями Дрогобицького району.

За період Великодніх свят до Дрогобицької міської лікарні №1 потрапило близько 50 пацієнтів, лише третина з них — дрогобичани. Решта пацієнтів є жителями Дрогобицького району.
Про це у вівторок, 10 квітня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.
Володимир Чуба зазначив, що в основному до лікарні пацієнти потрапляли з діагнозами отруєння чи травмами.
Нагадаємо, що лише за 2017 рік з міського бюджету Дрогобича на сферу охорони здоров`я було виділено 46 мільйонів гривень. Така недоїмка в бюджеті медицини спричинена тим, що Дрогобицький район та прилеглі міста відмовляються повертати кошти за пролікованих хворих, які виділяються на кожного пацієнта за місцем реєстрації. Однак, як свідчить статистика лише в період Великодніх свят, дві треті пацієнтів медичних закладів Дрогобича є жителями Дрогобицького району.
Міський голова Дрогобича Тарас Кучма наголосив, що медичні заклади Дрогобича виступають лише позитивно щодо того, щоб надавати якісні медичні послуги мешканцям району та прилеглих міст, але через те, що відповідальні посадові особи району та прилеглих міст відмовляються повертати міжбюджетні трансферти за пролікованих хворих, які виділяються державою на кожного громадянина виключно за місцем реєстрації, то лікарні Дрогобича просто не будуть фінансово спроможні обслуговувати таких пацієнтів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: