Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Суд задовольнив позов ДМР щодо демонтажу самовільної забудови у парку Новонароджених

Суд задовольнив позов ДМР щодо демонтажу самовільної забудови у парку Новонароджених
На виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.09.2015 року №1728 з громадянами Танчук Н.І., Гришко Є.М., Ангельським В.Ю., Войтановським М.А., Головей Р.І. було укладено договір особистого строкового сервітуту для встановлення тимчасової споруди малої архітектурної форми площею 24 кв. м. у місті Дрогобичі на вул. Вол. Великого терміном на 5 років для обслуговування об’єкту торгівельного призначення.

Відтак Дрогобицькою міською радою було проведено перевірку виконання вказаними громадянами умов договору, в ході якої встановлено, що ці громадяни порушили пункт 4.4.5 Договору особистого строкового сервітуту, а саме при проведенні будівельних робіт ними було збільшено розмір площі, який був передбачений договорами на спорудження тимчасової споруди, і будівництво проводилося на території міського парку.
Порушення умов вище вказаних договорів, недотримання норм законодавства, а навпаки їх порушення самочинно розпочатим будівництвом, стали підставою для подання у квітні 2017 року у Дрогобицький міськрайонний суд Дрогобицькою міською радою позовної заяви з вимогою зобов’язати відповідачів (перелічених вище громадян) відновити благоустрій території по вулиці Володимира Великого навпроти магазину «Наш Край» (колишній магазин «Океан»), яка їм надана, згідно з договорами про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, та частини самочинно захопленої території сусідньої земельної ділянки шляхом демонтажу існуючого змонтованого фундаменту. Розгляд справи тривав цілий рік. Відтак, у п’ятницю, 29 березня 2018 року, Дрогобицький міськрайонний суд задовольнив позовні вимоги Дрогобицької міської ради.
Про це повідомив заступник міського голови Дрогобича, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба.
«Після набрання чинності цього рішення ДМР звернеться у Державну виконавчу службу щодо виконання даного рішення в примусовому випадку, якщо до цього часу відповідачі у добровільному порядку не виконають рішення суду», — наголосив Володимир Коцюба.

Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: