Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Голова ЛОДА пообіцяв в усьому посприяти заслуженому ансамблю пісні і танцю «Верховина»

Голова ЛОДА пообіцяв в усьому посприяти заслуженому ансамблю пісні і танцю «Верховина»
1 березня, під час звіту голови Дрогобицької райдержадміністрації, делегація заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина» звернулася до голови Львівської ОДА Олега Синютки з проханням не допустити знищення цього творчого колективу.

«Треба, щоб місто Дрогобич взяло під опіку свій ансамбль, – сказав О. Синютка. – Якщо місто відмовляється, зібрати сесію міської ради і прийняти рішення про передачу на баланс області разом з будівлею, в якій ансамбль розміщений і подати увесь пакет документів на сесію Львівської обласної ради». Синютка пообіцяв підтримку, а також зауважив, що керівництво ансамблю має зробити все для того, щоб частина грошей «не ходила попри касу».

За словами депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного, відбудеться зустріч голови ЛОР з представниками колективу ансамблю «Верховина», на яку він також запрошений.

«Це питання ми маємо розв’язати якимось делікатним рішенням, – сказав М. Задорожний. – Адже в ансамблі 100 працівників. Ці люди, які не одне десятиліття несуть глядачам в Україні і світі нашу пісню і танець, мали б бути якимось чином фінансовані, можливо через об’єднання з кимось, але ми не маємо права дати зникнути цьому прославленому колективу».
За матеріалами ЗІК My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: