Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

СЬОГОДНІ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ ДРОГОБИЧА ТА СТЕБНИКА ВІДМІНЕНО, ЯК БУДЕ ДАЛІ – ВИРІШИТЬ КОМІСЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС. ПЛЮС ВІДЕО

СЬОГОДНІ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ ДРОГОБИЧА ТА СТЕБНИКА ВІДМІНЕНО, ЯК БУДЕ ДАЛІ – ВИРІШИТЬ КОМІСЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС. ПЛЮС ВІДЕО
19 лютого, зважаючи на різке похолодання та високий рівень відсутності учнів у школах міст Дрогобича та Стебника, через захворюваність на ГРВІ, відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якої було прийнято рішення про припинення навчально-виховного процесу у школах міст Дрогобича та Стебника строком на 7 днів.
Сьогодні, 26 лютого, на оперативній нараді Дрогобицької міської ради йшлося про те, чи відновлювати навчальний процес у школах - чи ні. Адже, з огляду на ситуацію, яка склалася нині у місті Котермака та у місті калійників, де одні діти, які хворіли і довго не відвідували школу, вже одужали, зате інші - похворіли і неспроможні відвідувати шкільні заклади, - не можна ні відновлювати, ні призупиняти навчального процесу. Сьогодні навчання у школах Дрогобича і Стебника через різке зниження температури повітря не відбулося.


Перший заступник міського голови Дрогобицької міської ради Ігор Герман сьогодні підняв питання щодо припинення або продовження вимушених канікул у школах Дрогобича та Стебника (див. відео). З приводу цього питання перший заступник зажадав у начальника відділу освіти міста Дрогобича Петра Сушка статистичних даних - скільки хворих дітей та скільки тих, які одужали та мають змогу відвідувати навчальні заклади?
Якщо здорових дітей більше - то навчальний процес у школах відновлять.

У понеділок, 26 лютого, мали виходити на навчання усі школи, у яких було призупинено навчальний процес через захворювання на ГРВІ. Про це повідомили в управлінні освіти та у прес-службі Львівської міської ради, де і надалі будуть моніторити ситуацію щодо відсутності дітей у навчальних закладах міста.
Станом на 23 лютого, понад 20 навчальних закладів Дрогобиччини є такими, де призупинено навчальний процес. Відповідно до нашого моніторингу на п’ятницю, 23 лютого, відсутність учнів сягає приблизно від 18 до 20% зі слів батьків, через хворобу.

З огляду на те, що, зараз триває карантин у двадцять одній школі Львова, у понеділок, 26 лютого, комісія з питань ТЕБ та НС прийме рішення про відновлення навчально-виховного процесу, або ж оголошення про продовження карантину.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: