Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Через захворюваність на ГРВІ карантин у школах Дрогобича та Стебника продовжили до другого березня

Ми вже повідомляли наших читачів про те, що сьогодні, 26 лютого, на оперативній нараді Дрогобицької міської ради йшлося про те, чи відновлювати навчальний процес у школах - чи ні?
Через захворюваність на ГРВІ карантин у школах Дрогобича та Стебника продовжили до другого березня
Адже, з огляду на ситуацію, яка склалася нині у місті Котермака та у місті калійників, де одні діти, які хворіли і довго не відвідували школу, вже одужали, зате інші - похворіли і неспроможні відвідувати шкільні заклади, - не можна ні відновлювати, ні призупиняти навчального процесу. Сьогодні навчання у школах Дрогобича і Стебника через різке зниження температури повітря не відбулося.

З огляду на те, що кількість хворих діток у Дрогобичі та Стебнику зросла майже удвічі, то сьогодні, 26 лютого, комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про продовження карантину до п'ятниці, другого березня.


За даними керівника охорони здоров'я виконавчих органів Дрогобицької міської ради Володимира Чуби, на сьогоднішній день кількість хворих школярів у Дрогобичі та Стебнику становить 934 особи. З них - більша половина дітей віком від 5-и до 14-и років. Позаминулого тижня кількість хворих на ГРВІ дітей по Дрогобичі та Стебнику становила 453 особи. З них 199 дітей - віком від 5-и до 14-и років.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: