Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати міської ради підтримали електронну петицію дрогобичан щодо забезпечення онлайн-відеотрансляцій засідань постійних комісій ДМР

На офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради необхідну для розгляду кількість підписів набрала петиція щодо забезпечення онлайн-відеотрансляцій засідань постійних комісій, які працюють у міській раді.
Депутати міської ради підтримали електронну петицію дрогобичан щодо забезпечення онлайн-відеотрансляцій засідань постійних комісій ДМР
«В Дрогобицькій міській раді працює шість постійних депутатських комісій. Від рішень цих комісій передусім залежить розвиток міста, його змога забезпечувати потреби мешканців та розвиватись. Робота комісій мала б бути абсолютно відкритою. Однак, комісії відбуваються в робочий час, і не всі охочі/зацікавлені мають змогу там побувати», — зазначено в тексті петиції.

Відповідно до Положення про електронні петиції у м. Дрогобичі, петиція, яка впродовж встановленого терміну набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку, підлягає розгляду на найближчому засіданні сесії Дрогобицької міської ради чи її виконавчого комітету.
Відтак у четвер, 22 лютого, рішення щодо задоволення електронної петиції було винесено на розгляд сесії Дрогобицької міської ради.
29 голосами депутатів із 31 зареєстрованих було прийнято рішення про забезпечення проведення засідань постійних комісій міської ради в кабінетах, обладнаних камерами для онлайн-відеотрансляції.
«Станом на сьогодні камерами для онлайн-відеотрансляції забезпечені сесійна зала, Світлиця, а вже невдовзі камери будуть встановлені і в кабінеті №49. Якщо громада міста зацікавлена і виступає з ініціативою забезпечити онлайн-трансляції засідань депутатських комісій, то ми повинні це зробити», — зазначив секретар міської ради Олег Хрущ.
Також Олег Хрущ закликав депутатів узгоджувати графік засідань комісій у відділі депутатської діяльності, щоб уникнути накладок.
Онлайн-трансляція засідань буде доступна на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Міська рада онлайн» My Webpage.
Нагадаємо, електронні петиції є однією з форм участі територіальної громади м. Дрогобича у здійсненні місцевого врядування. Тому, кожен дрогобичанин має право подати електронну петицію — індивідуальну або колективну вимогу, звернення, пропозицію, скаргу, прохання, клопотання, яка подається у органи влади у письмовій формі, на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Громада — Електронні петиції громадян».
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: