Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ОБДАРОВАНІ УЧНІ ДРОГОБИЦЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ПОКАЗАЛИ БЛИСКУЧІ ЗНАННЯ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН НА ТРЕТЬОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!
ОБДАРОВАНІ УЧНІ ДРОГОБИЦЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ПОКАЗАЛИ БЛИСКУЧІ ЗНАННЯ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН НА ТРЕТЬОМУ ЕТАПІ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!
Завершився ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.

Вітаємо талановитих учнів та їхніх досвідчених учителів Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2, які здобули перемогу на цьому етапі. Школярі посіли 24 призових місця.


Учні показали відмінні знання з української мови і літератури, біології, астрономії, економіки, фізики та німецької мови.

Особлива подяка вчителю фізики та астрономії Бурому А. Р., який підготував 9 переможців ІІІ етапу олімпіад.

Двоє учнів представлятимуть Львівську область на Всеукраїнських олімпіадах з української мови і літератури та німецької мови. Щиро бажаємо успіхів та перемог Іванишин Галині та Кобяковій Анні у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад.

О. І. Кіліян, заступник директора My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

khviljakh_kokha 20 лютого 2018, 16:13
Молодці, що згадали нашу другу школу, з якої походите і не звертайте уваги на придурків типу варивод микол та інших недолугих телепнів Стебницької міської попереднього демократичного скликання, котрі компроментують с самих себе, рідне місто та й славу після себе, як політичних імпотентів залишили недобру - багато кричали, та мало показали результатів своєї роботи. Та й кредо у того вариводи миколи якесь сепаратистське по маскалюцьки написане. Одразу видно, що він не дружить з головою :)
  • Подобається
  • 0
стебничанка 20 лютого 2018, 16:23
Та то того Миколу Вариводу з Стебницької "Бацьківщини", якого підозрювали у розкраданні бюджетних коштів, коли свойов сраков засідав у комісіях міськради. І воно, недоразвите ще щось вякає. Хай дякує Богові, що ще не посадили!Депутати Стебницької міськради теперішньої каденції мають на нього цілу папку компроментуючих документів. Дивився би за тою бідолашною свойою дитиною (по його вині така)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Йой!
  • Подобається
  • 0
Анна 20 лютого 2018, 16:35
Щасти обдарованим діточкам, а шо той варивода Вікторії поганого зробив? Наша Марійка би му добре нагадала, яков гнидов він був?
  • Подобається
  • 0
Олег та Олена з Стебника 20 лютого 2018, 16:39
Отаке паскудство почав писати проти журналістки, але спочатку набився їй в друзі у ФБ, почав присилати їй непристойні пропозиції, а потим того придурашеного взагалі понесло: Микола Варивода завжди знав що наші "окремі журналісти" то великі клоуни, але такого хамства чесно несподівався... прочитав цю статтю , і думаю подивлюсь на результати ... http://www.loippo.lviv.ua/.../olimp/III/fizika/fiz-ost.xls і охоплює шок , а чому не вітають хло...Переглянути більше
Керувати
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій · 3h · Відредаговано

Микола Варивода це викривлення резутьтаів фізиків... нема ні прізвищ ні вчителів учнів що показали кращі результати...
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: