Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Стебнику госпіталізували хворого на кір, однак причин для масового занепокоєння немає

13 лютого, у Стебнику госпіталізували хворого на кір.
У Стебнику госпіталізували хворого на кір, однак причин для масового занепокоєння немає
Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Госпіталізований — десятирічний учень ЗОШ №11 м. Стебник. Хворого госпіталізували до дитячого інфекційного відділення КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня».


Також Володимир Чуба зазначив, що в межах України спостерігається спад захворюваності на кір, тому причин для масового занепокоєння немає.
Щодо вакцинації від кору, то її можливо здійснити у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», або у КНП «Стебницька міська лікарня». Проте, перед тим, як здійснити вакцинацію, необхідно проконсультуватися у сімейного лікаря.
«Зважаючи на ситуацію зі зростанням захворюваності серед дітей на ГРВІ, при виникненні симптомів закликаємо: залишатися вдома, не займатися самолікуванням та звертатися до лікаря. Якщо ж лікар наполягає на госпіталізації, у жодному разі не відмовлятися», — наголосив Володимир Чуба.
Окрім цього, на ім’я заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара начальником відділу освіти Петром Сушком скеровано доповідну записку у якій повідомляється, що у ЗОШ №11 проводяться заходи відповідно до рекомендації Дрогобицького міжміського відділу Львівського обласного лабораторного центру. Зокрема проводиться вологе прибирання, провітрювання класних кімнат з використанням дезінфекційних засобів. Ведеться інформаційна робота з працівниками, учнями, батьками. Медиками оглянуто учнів на наявність вакцинації та ревакцинації. 17 учнів скеровано на проведення ревакцинації. Посилено огляд учнів медсестрою школи.
Відділ охорони здоров’я ДМР
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: