Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Пріоритетні напрямки щодо ремонту доріг Дрогобицького району на 2018-й рік

Пріоритетні напрямки щодо ремонту доріг Дрогобицького району на 2018-й рік
Найближчими днями на комісіях Львівської обласної ради депутати будуть затверджувати переліки об’єктів, які фінансуватимуться за кошти різноманітних програм, для скерування на розгляд сесії. Депутат облради, член комісії з питань дорожнього господарства та інфраструктури Михайло Задорожний готує відповідні пропозиції від Дрогобиччини. З цією метою він зустрічається з громадами населених пунктів району, щоб почути їхні думки і пропозиції, залучитися підтримкою людей, зокрема, щодо ремонту доріг. Депутат вже відвідав Меденичі, Летню, Уличне, Доброгостів, Снятину, Грушів, на черзі – Ясениця-Сільна…
- На 2018 рік попередньо визначені пріоритетні напрямки у ремонті доріг, - розповідає М.Задорожний, - Вони погоджені з керівництвом області. Це продовження ремонту автошляхів: Меденичі – Пісочна, Дрогобич – Самбір, Волоща – межа Городоцького району, Дрогобич – Борислав (частина вул. Дрогобицької), Східницький перевал.
Цьогоріч плануємо розпочати новий проект: капремонт дороги Борислав – Самбір (через Попелі, Ясеницю, Нагуєвичі, Уріж). Як наступний етап розглядається ремонт дороги Підбуж – Східниця. Також заплановано поточний ремонт ділянки автошляху Лішня – Нагуєвичі. Словом, починаємо поступово зміщувати акценти на гірську частину району.
Плануємо розпочати капремонт автошляху від Грушова до Меденич. Головним аргументом у ремонті цієї дороги, які і напрямку Борислав – Самбір, є покращення автомобільного сполучення населених пунктів, які входитимуть до об’єднаних територіальних громад (наприклад, Меденицької, Бориславської, можливо, Підбузької). Тобто, ми вже формуємо інфраструктуру під майбутні ОТГ.
Поточний ремонт очікують ділянки доріг, де вже передбачене співфінансування місцевих рад: Доброгостівської, Снятинської, Раневицької, Болехівської, Гаївської…
Міста обласного значення Дрогобич, Трускавець, Борислав також отримають певні кошти на ремонт комунальних доріг.
- Які джерела фінансування робіт?
- Їх три: обласний бюджет, надходження від перевиконання митних платежів та Дорожній фонд. У 2017 році Дрогобицький район загалом отримав майже 170 млн грн. на ремонт доріг. Це – величезна сума. Сподіваюся, що цьогоріч вона буде не меншою.
Ярослав ГРИЦИК, мережа Фейсбук. На фото: так розпочинався капремонт дороги у Новошичах 4 квітня 2017-о року
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: