Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Виконком затвердив підвищення тарифу на житлово-комунальні послуги

Виконком затвердив підвищення тарифу на житлово-комунальні послуги
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради затвердив новий тариф на житлово-комунальні послуги. Середня вартість обслуговування багатоповерхівок та прибудинкових територій становитиме 2, 49 грн, що на 70% вище попереднього тарифу.

Виконавчий комітет ТМР підвищив тариф на послуги з обслуговування багатоквартирних житлових будинків. Зовсім скоро мешканцям багатоповерхівок, які перебувають на обслуговуванні ТКО “Комфорт Сервіс”, доведеться викладати з кишені за житлово-комунальні послуги на 70 % більшу суму.

Востаннє тариф на послуги з обслуговування багатоквартирних житлових будинків переглядали ще в 2012 році. Тоді було встановлено середній тариф по місту на рівні 1, 46 грн за м2. Відтоді, за словами заступника начальника УЖКГіБ Ореста Лобоса, відбулось здорожчання практично всіх його складників. Залишити вартість обслуговування багатоповерхівок на існуючому рівні не можуть, так як тариф є економічно невигідним для компанії.

“Величина тарифу в різних багатоквартирних житлових будинках залежить від ряду факторів. Зокрема від розміру прибудинкової території, кількості квартир в багатоповерхівці, наявності ліфтів та ін. Досі середній тариф по місту становив – 1, 46 грн за м2. Відповідно до поданих розрахунків, пропонується підвищення середнього тарифу по місту до 2, 49 грн, що у відсотковому співвідношенні означає зростання приблизно на 70%” – зазначив Орест Лобос.

Відповідно до поданих компанією ТКО “Комфорт сервіс” розрахунків, найвищий тариф по місту становитиме 3, 73 грн. На сьогоднішній день компанія обслуговує 71 багатоквартирний житловий будинок.

“В штаті нашого підприємства числиться 66 чоловік, 16 із них – двірники, які через день прибирають прибудинкові території. Багато ОСББ сьогодні мають вищі тарифи, це при тому, що вони є неприбутковими організаціями, не сплачують податків і не мають ряду працівників в штаті, яких маємо ми. До того ж, на сьогоднішній день, є чимала заборгованість мешканців перед компанією, понад мільйон гривень по квартплатах, які повернути не так легко” – зазначив директор ТКО “Комфорт сервіс” Олег Кабальний.

За підняття тарифу члени виконкому проголосували майже одноголосно, зійшовшись на думці, що він є економічно обгрунтованим (утрималась лише Віра Савка). Рішення має вступити в дію через 15 днів з моменту його опублікування. Тоді трускавчанам доведеться сплачувати за послуги з обслуговування їхніх багатоповерхівок та прибудинкових територій за новою ціною.

Ніна ФЕДЬКО, Трускавецький інформаційний сайт My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: