Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобичу вдалося налагодити співпрацю з італійською благодійною організацією щодо розвитку дрогобицької медицини

Дрогобичу вдалося налагодити співпрацю з італійською благодійною організацією щодо розвитку дрогобицької медицини
У понеділок, 29 січня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми та заступника міського голови Василя Качмара з представниками благодійної організації «Сперанца» з Республіки Італія.
Зустріч відбулася в межах партнерських відносин. Зокрема італійська сторона продемонструвала бажання надати благодійну допомогу закладам охорони здоров`я міста Дрогобич.
З цього приводу на зустріч було запрошено керівника відділу охорони здоров`я Володимира Чуба, а відтак керівника НКП «Дрогобицький пологовий будинок» Володимира Штогрина, керівника НКП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Оксану Стебельську, депутата Дрогобицької міської ради Зіновія Семенишина та керівника Дрогобицької міської організації Товариства Червоного Хреста України Любов Климишин.
Італійська благодійна організація готова надати допомогу мед установам Дрогобича у вигляді медичного обладнання та сприяти покращенню умов у приміщенні Дрогобицького пологового будинку та Дрогобицької дитячої лікарні. Перші етапи надання допомоги планують здійснити вже цього року. Про це наголосив голова італійської благодійної організації «Сперанца» Гаетано Турріні.
Відтак міський голова Тарас Кучма роз’яснив іноземним партнерам ситуацію, яка склалася у сфері охорони здоров’я міста Дрогобича, повідомивши, що скрутне фінансове становище пов`язане з тотальною невиплатою міжбюджетних трансфертів навколишніми територіями, жителі яких отримують медичні послуги у медзакладах Дрогобича, а кошти, виділені державою на лікування кожної людини, залишаються на територіях за місцем реєстрації. Відтак Тарас Кучма подякував італійським гостям, які погодилися допомагати Дрогобичу.
Очолить роботу зі співпраці з італійською делегацією заступник міського голови Василь Качмар.
За результатами зустрічі, міський голова доручив до 15 лютого підготувати кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт у пологовому будинку.
Дрогобичу вдалося налагодити співпрацю з італійською благодійною організацією щодо розвитку дрогобицької медицини
Окрім цього, за словами делегатів, італійська сторона з 1 квітня готова забезпечити усім матерям, які народжують дітей у Дрогобичі, вручення так званих пакунків малюка прямо у пологовому будинку.
Працюватиме італійська організація також з дитячим будинком «Оранта», де вже у 2018 році заплановане оновлення кухонної та ванної кімнат.
Одразу після офіційної зустрічі, члени делегації та представники сфери охорони здоров`я Дрогобича на чолі з Василем Качмарем вирушили у Дрогобицький пологовий будинок та Дрогобицьку міську дитячу лікарню, де відбулося обговорення подальшої співпраці.
Зазначимо, що налагодити партнерські відносини з італійською благодійною організацією «Сперанза» вдалося завдяки допомозі лікаря акушера-гінеколога НКП «Дрогобицький пологовий будинок» Олеся Кіцкала та волонтеру з міста Мілан Лесі Цибак.


Прес-служба Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

бандера 31 січня 2018, 20:34
лікарства такі самі просрочені*як у місті долина*що показували по телевізору впрограмі *ревізор міста*нам така благодійність непотрібна*а щурі хочуть знову касу відмити*
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: