Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Україна та Польща - стратегічні партнери, і країни не мають іншого виходу, крім як співпрацювати - посол Україна та Польща - стратегічні партнери, і країни не мають іншого виходу, крім як співпрацювати - посол

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін не виключає, що на полях Мюнхенської конференції з безпеки відбудеться зустріч міністрів закордонних справ "нормандського формату".
Україна та Польща - стратегічні партнери, і країни не мають іншого виходу, крім як співпрацювати - посол Україна та Польща - стратегічні партнери, і країни не мають іншого виходу, крім як співпрацювати - посол
"Звичайно, говоритимемо про звільнення наших заручників і наших політичних в'язнів. Ось саме цим двом питанням була присвячена моя остання бесіда з паном Лавровим (глава МЗС РФ Сергій Лавров - ІФ). Ми розмовляємо про те, щоб під час Мюнхенської конференції з питань безпеки зібратися в "нормандському форматі" на рівні міністрів. Поки що, на жаль, чіткого бачення, якими будуть результати цієї зустрічі, немає", - сказав він у понеділок у Києві на прес-конференції за підсумками діяльності української дипломатії в 2017 році та щодо пріоритетів на 2018 рік.

П.Клімкін також повідомив, що в понеділок обговорить це питання з колегою з Німеччини Зігмаром Габріелем, а у вівторок - із главою МЗС Франції Жаном-Івом Ле Дріаном.

Глава українського зовнішньополітичного відомства додав, що до проведення Мюнхенської конференції з питань безпеки він не планує контактів із С.Лавровим. "Але якщо буде потрібно, звісно, контактуватимемо", - сказав П.Клімкін.

54-та Мюнхенська конференція з питань безпеки запланована на 16-18 лютого 2018 року.

Остання зустріч глав держав "нормандської четвірки" відбулася в Берліні 20 жовтня 2016 року, а остання зустріч глав МЗС у "нормандському форматі" - 18 лютого 2017 року.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вважає, що зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн "нормандського формату" (Україна, Франція, Німеччина, РФ) може відбутися в ході Мюнхенської конференції з питань безпеки, запланованої на лютий 2018 року.

"Було б непогано, якби ми на початку цього року, саме на Мюнхенській конференції з питань безпеки, зустрілися в "нормандському форматі" на рівні міністрів", - сказав З.Габріель на спільній прес-конференції з П.Клімкіним у Києві на початку січня.

За словами глави зовнішньополітичного відомства Німеччини, основною метою переговорів є забезпечення стабільного припинення вогню і відведення важкого озброєння.
Інформаційне агентство INTERFAX - УКРАЇНА My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: